Cestujte chytře!

Uber

Při cestování v zahraničí určitě využijete službu Uber. Pohodlně si přes ni zavoláte odvoz, adresu zadáte předem, tudíž se vyhnete složitému navigování v cizím městě a na místě ani nic neplatíte. Aplikace, si peníze za jízdu automaticky strhne z vaší kreditní karty. Cenu navíc znáte předem, takže odpadá složité dohadování se s taxikáři. Uber funguje opravdu 100% a svezení vás vyjde i o třetinu až polovinu levněji oproti tradičnímu taxi.

Jízdní řády

Pokud budete cestovat autobusem, nebo vlakem, pak určitě využijete aplikaci Jízdní řády nebo Pubtran, která je uživatelský příjemnější, protože nenačítá reklamy. S těmito aplikacemi budete vědět odkud a kdy vám to jede. Na vás je jen, abyste přišli včas.

Booking.com

Budete-li hledat ubytování, stáhněte si mobilní aplikaci pro vyhledávání ubytování Booking.com. Ať už cestujete naslepo, nebo vše plánujete předem, tato aplikace pro vás bude užitečným pomocníkem. V závislosti na GPS, nebo vámi zadané lokalitě, vyhledává ubytovací kapacity v dané oblasti.

My Pill

Na cestách míváme mnoho zážitků, že kolikrát zapomínáme na praktické a důležité věci. Proto je zde aplikace My Pill, která je určena pro ženy. Každý den vám připomene, abyste si vzaly své antikoncepční pilulky a navíc hlídá, kdy si máte zajistit nové balení.

Aladin

Pokud vás zajímá, jaké bude počasí, stáhněte si aplikaci Aladin. Dostanete skutečně aktuální předpověď počasí, takže vás nějaká nepřízeň už nezaskočí.

SmartMaps

Pro turistický pobyt v Čechách nebo na Slovensku je velmi užitečná aplikace SmartMaps. Kromě bodů vašeho zájmu a navigačních dat, se stáhne i mapa ČR a autoatlas Evropy.

Trip Advisor

Další velmi oblíbená užitečná aplikace nese název Trip Advisor. Ukáže blízké ubytovací kapacity, restaurace, body zájmu, nákupní centra i různé volnočasové aktivity. Aplikace se hodí zejména při cestách do zahraničí, kde si můžete vybrat ověřené restaurace a kvalitní ubytování.

WithU

Během dovolená, obzvlášť v exotických zemích, se můžete během chvíle ocitnout v nebezpečí a potřebujete rychle zavolat pomoc. S aplikací WithU stačí dvakrát stlačit domovské tlačítko a mobil automaticky rozesílá SMS s vašimi GPS souřadnicemi na předem zvolené kontakty.

Toilet Finder

S mobilem v ruce se neztratíte ani v opravdu prekérních situacích. Stačí mít po ruce aplikaci Toilet Finder a hned budete vědět, jak daleko se nejbližší toalety nacházejí. Pokud vlastníte chytré hodiny Apple Watch, pomocí navigačních šipek vás k vytouženému cíli samy dovedou.

16. 3. 2017 | Posted in: Muži | Komentáře uzavřeny