Založení sro? Za jakou cenu?

Nechat si založit společnost s ručením omezeným, tedy právnickou, podnikající osobou, je docela rozumné řešení pro ty, kteří chtějí začít podnikat i pro ty, kteří své podnikání chtějí rozšířit, třeba o jiný obor. Zakládat společnost s ručením omezeným vlastními silami lze doporučit jen těm, kteří mají určité právní povědomí a mají čas na studiu předpisů a procesních postupů, které u zakládání společnosti jsou nezbytné. Je totiž nutné realizovat mnoho dokumentů, jako například Zakládací smlouvy, Stanovy společnosti, nebo zápis s Valné hromady. Takže pro všechny ostatní se hodí první varianta jak přijít ke svému „eseróčku“.

Sro? jak na to?

Při hledání někoho kdo vám společnost s ručením omezeným si určitě budete klást podmínky. Těmi zřejmě bude rychlost založení, co nejmenší spoluúčast na zakladatelském procesu (nechcete přece nic vyřizovat sám) a také hlavně cena. Když by zakladatelská firma nabídnula i nějaký bonus, určitě jej neodmítnete.

Co pro založení společnosti musíte udělat sám? Určitě je to vymyšlení názvu vaší nové společnosti. Ten musí být originální, nesmí kolidovat s názvem již fungující společnosti. Musíte mít sídlo a také peníze na složení základního kapitálu. S tím posledním si hlavu lámat nemusíte, společnosti musí mít u nás opravdu jen minimální kapitál. Větší problém můžete mít se sídlem, tedy s adresou, na kterou svou novou společnost ukotvíte.

Nepotřebujete peníze

Při hledání dříve či později narazíte na akciovou společnost, u které vás překvapí při požadavku na založení sro cena. Ta nabídka je skoro z těch, které se nedají odmítnout. Založení společnosti s ručením omezeným je totiž zdarma. Jedinou podmínkou je závazek využívání dalších služeb akciové společnosti, jako je umístění sídla vaší nové společnosti, využívání poštovních služeb a možnost občasného využití jejich kancelářských a konferenčních prostor.

5. 3. 2022 | Posted in: Podnikání | Komentáře uzavřeny

Linkbuilding pomáhá

Pokud se chce někdo věnovat na internetu podnikání nebo klidně i jakékoliv jiné aktivitě, potřebuje v první řadě web, a to ne web jen tak ledajaký, nýbrž dostatečně navštěvovaný. Je tomu tak proto, že bez webu by se nedalo na internetu nic zveřejnit a bez publika by nemělo smysl sem cokoliv vkládat.

Teorie je tedy nad slunce jasná. Ovšem ačkoliv víme, jak by tomu mělo být, nejednou tomu tak není. A to prostě proto, že se zkrátka až příliš často nepodaří veřejnosti právě na určitý konkrétní web narazit. Internetových prezentací je totiž nepřeberné množství a naděje, že tedy někdo zamíří právě na jedno konkrétní místo, je tak velice malá, přímo zanedbatelná.

notebook a internet

Jenže ten, kdo web provozuje, prostě návštěvníky potřebuje, aby mohl dosáhnout toho, čeho dosáhnout zamýšlí. A proto je třeba najít nějaký způsob, jak takový web ‚učinit viditelným‘. A takový způsob existuje. Nese jméno optimalizace pro internetové vyhledávače, anglickou zkratkou SEO.

Čím tento způsob pomáhá majitelům webů? Tím, že činí tyto výtvory atraktivnějšími pro internetové vyhledávače, jež tím, na jaké pozici mezi vším vyhledaným zařadí odkaz na některou stránku, rozhodují o tom, co se dostane veřejnosti na oči a co ne. Když má být webu dána naděje, musí se tento objevovat mezi prvními vyhledanými odkazy.

práce na netu

A aby se toho dosáhlo, používají se v rámci optimalizace metody jako odstraňování nedostatků z webu, správná volba klíčových slov, psaní reklamních či propagačních článků, reklama a linkbuilding Seolight.

Pokud vám linkbuilding nic neříká, pak vězte, že jde o rozmísťování odkazů přivádějících lidi na určitý web na jiná místa na internetu. Návštěvníkům jiných webů pak stačí na takový odkaz kliknout a rázem jsou tam, kde mají být.

A tím se dosahuje zvýšení návštěvnosti webu, jež je nezbytná pro to, aby mohl tento plnit své poslání.

19. 10. 2020 | Posted in: Podnikání | Komentáře uzavřeny

Krásné fotografie za příznivé ceny?

V dnešní době chytrých telefonů se většina lidí chlubí svými fotografiemi na nejrůznějších sociálních sítích. Ovšem pokud se necháte vyfotit od skutečného profesionála, pak budou vaše fotografie úplně na jiné úrovni a samotné focení pro vás bude zážitkem. Máte-li zájem o těhotenské fotografie, rodinné focení nebo jen pár hezkých snímku pro sebe, pak je pro vás fotografem Zlín Katerinasvobodova tou správnou volbou.půvabná modelka

Nejprve je třeba se rozhodnout, zda si budete přát interiérové či exteriérové focení. Pokud se rozhodnete pro focení venku, pak je třeba mít na paměti hlavně počasí, které se nemusí vždy vyvést. Na druhou stranu přirozené denní světlo vypadá na fotografiích naprosto fantasticky. Jedinečné fotografie lze například vyfotografovat při západu slunce, jelikož v této denní době nejsou sluneční paprsky natolik ostré. Vaše fotky tak budou hrát nádhernými teplými barvami.

Překrásné fotky mohou také vzniknout v lese, v parku či na rozkvetlé ? louce mezi květinami. Jestliže se rozhodnete pro ateliérové focení, pak nezapomeňte na včasnou rezervaci termínu. Některé studia jsou rezervované na dlouhou dobu dopředu. V ateliéru lze pořídit například úchvatné a něžné těhotenské fotografie, které pro vás budou nádhernou vzpomínkou na toto krásné období.focení

Vhodné oblečení, správný make up a účes jsou klíčové pro celý výsledek. S výběrem jednotlivých kusů oblečení, které si s sebou budete na focení brát, si dejte na čas. Před samotným focením je také dobré vše konzultovat s fotografkou, která vám jistě ráda se vším poradí. Doporučuje se na focení rovněž přizvat také make up artistku, jež se vám postará a celkovou vizáž, a také vlasy.

S kvalitním fotografem budou vaše výsledné fotografie jedinečné a budete mít hodnotnou vzpomínku na celý život. Profesionální snímky či poukaz na focení jsou navíc také skvělým dárkem pro celu rodinu.

18. 2. 2020 | Posted in: Podnikání | Komentáře uzavřeny

To pravé odreagování, které Vaše tělo potřebuje

Přemýšlíte nad tím, že byste se potřebovali pořádně odreagovat a dodat svému tělu dokonalý odpočinek, který si zaslouží. Moc nevíte ale kam zamířit a na jaké odreagování se přesně zaměřit? Nevíte, co dělat, aby Vaše tělo dostalo správnou energii a Vaše duše byla opravdu spokojená tak, jak už opravdu dlouhou dobu nebyla ?? My pro Vás máme řešení!Masáž
My nabízíme opravdu kvalitní služby, které Vás přivedou na úplně jiné myšleny a díky kterým se budete cítit naprosto skvěle. Nabídneme Vám opravdu kvalitní fyzické uvolnění a zároveň psychicky stabilní prostředí, díky kterému se naprosto uvolníte, odbouráte stres a budete odcházet jako úplně nový a uvolněný člověk. Nabízíme služby, které Vám dodají přesně ten harmonický klid, který Vaše tělo potřebuje a který jen tak někde nenajdete.Svíčky a dekorace
Naše erotická masáž praha je především určena pro pány, kteří se nebojí experimentovat a nebojí se netradičnějšího uvolnění. Obyčejné masáže jsou sice velmi kvalitní, ale pokud toužíte po plnějším uspokojením, tak jste opravdu na správném místě. Nabídneme Vám spoustu služeb, které si opravdu zamilujete a které jen tak někde nenajdete. Společně se domluvíme na tom, co by se Vám při našich exkluzivních masážích líbilo, s čím byste byli nejspokojenější a najdeme vhodné možnosti našich služeb tak, abyste si celkové procedury co nejvíce užili. Každého klienta bereme opravdu velmi individuálně, a proto jsme ochotni Vám dopřát opravdu kvalitní odpočinek a zároveň zábavu, kterou si jen sami řeknete.
Vyzkoušejte něco opravdu nového, exkluzivního a originálního, co pro Vás bude tím nejlepším odpočinkem, jaký si jen dokážete představit. Uvidíte sami, že naše moderní a exkluzivní procedury pro Vás budou opravdovou spásou a v obložených krásných žen se jistě budete pravidelně vracet nebo při nejmenším vzpomínat v tom nejlepším možném světle.

13. 1. 2020 | Posted in: Podnikání | Komentáře uzavřeny

WWW

WWW je World Wide Web což v překladu znamená celosvětová síť. Je to systém, díky kterému si zobrazíme veškerý obsah na internetu. World Wide Web je aplikace, která funguje na internetu. Hodně lidí tyto dvě věci spojují a myslí si, že je to samé ale bohužel není. WWW je dnes obrovské množství stránek, dokumentů a spousty dalších souboru, které jsou vzájemně propojeni hypertextovými odkazy. Většinou známe, že tuto adresu zadáváme v prohlížeči do adresního řádku a zobrazujeme si webové stránky. Webové stránky se zapisují pomocí HTML jazyka.
přemýšlení ženy
Pro přenos webové stránky ze serveru na počítač se používá starší protokol http, ale dnes se už spíše používá novější a bezpečnější https. Je v nich docela velký rozdíl. Http, tak to je protokol nezabezpečený, zatímco https (s-security-bezpečnostní) se šifruje a na server přijde zašifrovaný požadavek i s klíčem k rozluštění a na druhou stranu přijde k počítači také zašifrovaná odpověď ze serveru i společně s klíčem k dešifrování. Na zabezpečeném protokolu můžeme bez starostí zadávat své citlivé údaje a nikdo nám je nemůže dosledovat a zneužít, na tom nezabezpečeném může veškerá data zneužít. Na tuto věc bychom si měli dávat opravdu pozor abychom pak nemuseli řešit nějaké nepříjemnosti. Zabezpečenou stránku poznáme podle zámečku, který máme v řádku pro URL adresy, kde se i po rozkliknutí dozvíme další informace.
wordpress logo
Autorem World Wide Web je Tim Berners-Lee, navrhl jazyk HTML, který se jen s některými opravami používá až do dnes, protokol http, který je taktéž využíván až do dnes, a dokonce i dokázal naprogramovat první prohlížeč, který uměl webové stránky zobrazovat. Spustil první webový server a zřídil World Wide Web Consortium (W3C), které dohlíží nad všemi adresami v internetu, aby nedošlo k duplikaci a aby obsahovali to co mají.
Bez WWW, které vyvinul Tim Berners-Lee by internet v takové podobě jako vypadá dnes neexistoval. Je docela dost zajímavé, že někoho napadlo využít internet na takovou službu a dnes už je to něco úplně normálního, bez čeho se neobejdeme.

4. 1. 2020 | Posted in: Podnikání | Komentáře uzavřeny

Máte v duši splín?

Lidé se mnohdy trápí nevyřčenými problémy, které jim značně ztěžují život, ale nevědí si s tím rady. Jedním ze způsobů řešení životní krize může být https://www.hlubinna-regresni-terapie.cz/. Již z pojmenování hlubinná lze vydedukovat, že půjdete „do hloubky“ daného tématu. A regresní? Regrese znamená zjednodušeně návrat, a to návrat v přeneseném slova smyslu. Má se tím na mysli, že za pomoci této metody se navrátíte do doby, kdy váš problém defacto vznikl, aniž byste o tom měli povědomí. abstraktní barevný obrazZa pomoci této hlubinné terapie začnete odhalovat postupně, proč se vám stále opakují věci a chování, které nechcete, ale nemůžete si pomoci, stále narážíte na stejný problém. Hlavou si můžete říkat a přikazovat co chcete, ale vězte, že vaše tělo, či spíše každá buňka vašeho těla si pamatuje doby a situace, které vy jste už z hlavy a z vědomí vytěsnili. Protože vám to bylo nepříjemné a způsobovalo bolest. Proto jste bolest neřešili, ale zatlačili jste vaše tehdejší pocity hodně hluboko tak, abyste se k nim už nemuseli vracet. Jenže ony ve vás přetrvávají.
Jsou sice „schované“, ale stále existují a to proto, že jste je neřešili. Proto čekají na příležitost, kdy se vám ta, která situace přihodí a ony se opět připomenou. Jsou ve vás jako časovaná bomba. Vy můžete žít spokojený život, ale stále jen „naoko“, protože může přijít zlomová situace, která vás vrátí jako bumerang třeba zpátky do dětství, kdy jste zažili onu nepříjemnou zkušenost a veškeré vaše předsevzetí, že už je všechno v pořádku, je to tam.malé dítě medituje
Proto, když víte, že máte v sobě nevyřešený problém, který se čas o času vrací a ztěžuje vám život, seberte odvahu a podívejte se na něho. Začněte ho řešit. Jedná se vždy ale o bolestivý přerod. Bolesti jste se vyhýbali a teď si ji máte záměrně vyvolávat?
Práte se proč?
Právě proto, aby bolest už konečně odplula a vy jste začali žít život bez komplikací, strachů, depresí a úzkosti.

2. 1. 2020 | Posted in: Podnikání | Komentáře uzavřeny

Uklizeno doma, uklizeno v duši

Vždycky je třeba připodobnit domácnost k nějakému vnitřnímu stavu jedince. Taková, jaká je jeho domácnost, je také jeho duše. Pakliže je domov chaotické místo, kde nic nemá svůj řád a nemá žádného pořádku, bude podobné i vaše bytí v normálním běžném životě. Kdo by si kdy představil manažera, který má doma takový binec, že se v něm nevyzná ani on sám? Stačí se podívat na obrázky či fotky bohatých lidí v jejich přirozeném prostředí – doma. Jedná se o uklizené prostory s minimalistickým stylem, kterému vládne pořádek, řád a vše má své přesné místo a svůj čas užití. Kdežto pokud se podíváte do domu chudého dělníka, který utrácí všechny peníze v hospodách, spatříte naprostý chaos, který je často vyobrazen také v různých reality show v televizi – za a něj se poté lidé náležitě stydí.úklidové smetáky opřené o zeď

Co je však velice důležité, je to, že nyní může mít opravdu každý čistou domácnost, aniž by trávil dvanáct hodin denně uklízením každého zrnka prachu. Není vůbec třeba se nějak zvláště namáhat, nemusíte si ani brát volno v práci či nemusíte trávit volné víkendy tím, že budete jenom zametat, vysávat a vytírat. Dnes máme tolik různých možností, jak si ulehčit naše domácí práce. Samozřejmě, jedno z nich je koupě robota, který to za vás udělá sám, například různé automatické vysavače a podobně. Ovšem nic není tak dobře uděláno, jako když to udělá člověk, který pro to má cit a má zkušenosti v boji s každou špínou a s každou škvírou.čistá a uklizená místnost v poledne

Přesně takový úklid Praha můžeme nabídnout. Nebudete muset dělat nic a doma budete mít uklizeno, jako byste každý víkend trávili na kolenou a to za cenu, kterou si dnes může dovolit opravdu každý. Takže každá pražská domácnost nyní může žít v naprosté čistotě a může tak míc klid nejen v duši, ale i doma po práci nebo po náročném dni stráveném venku s přáteli. Zkontaktujte nás ještě dnes!

14. 12. 2019 | Posted in: Podnikání | Komentáře uzavřeny

Pohodlí a servis pro vaši oslavu

Kdo nikdy nezažil situaci, kdy se musíte vypravit během dvaceti minut a vyrazit ve spěchu na večírek si může gratulovat. Každý z nás, a zejména dámy, by si jistě přály mít několik hodin na klidnou přípravu, dokonalý účes a líčení. Už jen jak dlouho trvá, vybrat si ty správně padnoucí šaty? Jsou to hodiny hezkých povinností, které najednou musíme poskládat do několika minut. A protože není jiné cesty, jak dorazit včas, musíte usednout za volant a na místo přijet vlastním autem. Od vstupních dveří vás vítají plné číše šampaňského a vy si musíte vyptat nealkoholický nápoj. Přátelé, známí a kolegové se u vás soucitně zastavují a ptají se, proč si s nimi nemůžete připít. Ti zdvořilejší vás politují, ti méně zdvořilí si rovnou zaklepou na čelo. Vy jste přijeli vlastním autem?stojící auto

Perfektní večírková služba
Slyšeli jste už o tom, že si můžete objednat odvoz auta Praha Convoy? Jedná se o službu navrženou právě pro večírky a společenské akce, kdy na místo přijedete vlastním automobilem, ale na cestu zpět byste museli využít hromadnou dopravu, pěší chůzi nebo taxislužbu. Druhý den by vaší povinností bylo přijet pro auto a dovézt si jej před dům. To znamená, že se ze dne plného odpočinku stane den, kdy musíte splnit nepříjemnou a zbytečnou povinnost, vrátit se pro auto.
Taxislužba se postará o odvoz nejen vás, ale i o váš osobní automobil. Jen předáte klíče od vozu a za několik krátkých chvil jej budete mít zaparkovaný na obvyklém místě. Na druhý den už vás čeká jen relaxace, sladké rozjímání a den u oblíbeného filmu.citronová voda

Uložte si důležité číslo
Nikdy nevíte, kdy se zábava promění natolik, že z rychlé kávy nebo večeře bude několik hodin povídání u láhve dobrého vína, proto mějte telefonní číslo vždy u sebe.

Příznivá cena za službu
Odvoz je nabízen za velmi přívětivou cenu, rozhodně se vyplatí jej využít a nekazit si následující den povinnostmi.

11. 12. 2019 | Posted in: Podnikání | Komentáře uzavřeny

Kamiony na cestách

Každý výmol, každá strouha je znát. Člověku pomáhá alespoň trochu pérování, ale auto a některé součástky doslova trpí. Proto se musí často měnit, a proto se cena kamionové přepravy neustále zvyšuje. A zvyšovat bude.
Na našich silnicích se dále rozmohl další nešvar, a to je projíždění jinudy než přes placený úsek. Firmy tím obcházejí výdaj vlastních peněz. Není se co divit, musely by se to pak promítnout do nákladů. Ovšem projíždění kamionů se zase nelíbí lidem, kteří u cesty bydlí. Množí se stížnosti a starostové dotčených obcí jsou postaveni před velký problém.Perfektní silnice
Ovšem aniřidiči z toho velkou radost nemají. Po pohodlné jízdě po dálnicích musí kličkovat mnohdy s mnoha tunovým nákladem za zády po okresních cestách. Zde je mnohem větší nebezpečí nehody a případného „zaseknutí“ celého vozu včetně nákladu. Pak se kamion nehne a problémy jsou zde.
Proto ve někteří lidé mohou sledovat svůj kamion přímo na cestě, a to pomocí GPS. Tak je tomu i ve firmě kamionová doprava Praha.
Na této cestě však může sledovat kamion, a tedy i svůj náklad v něm také člověk, který má na tom největší zájem. Totiž příjemce zboží. I ten má tedy plně pod kontrolou, kde se náklad zrovna nachází a na které cestě kamion je. Tato výhoda platí i pro zadavatele přepravy, tedy, snadněji řečeno, odesílatele nákladu. Má stejnou možnost jako příjemce.Silnice v opravě
Řidiči těchto vozů to samozřejmě vědí, takže nějaké „leháro“ v klidu někde na odpočívadle, nebo ještě hůře v hospodě nepřichází v úvahu. Samozřejmě mimo povinné pauzy, kterou musí každý šofér dodržet, jinak by mohl dostat pěkně tučnou pokutu.
Takže řidič si musí dávat o to větší pozor na stav silnice a přizpůsobit svou jízdu jejímu povrchu. Díra vedle díry tomu moc nepomáhá. Sledování auta pomocí družic, je pak již jen k tomu, že když se kamion někde „zasukuje“ kvůli špatnému stavu cesty, vědí patřiční lidé, kde se to stalo a mohou vyslat pomoc.

6. 12. 2019 | Posted in: Podnikání | Komentáře uzavřeny

Velký nákladní prostor

Nastěhovali jste se před mnoha lety do bytu, kde byla původní kuchyň a ošklivé umakartové jádro. V té době jste neměli finanční prostředky na to, abyste objednali vyzdění jádra a zařídili návrh a zhotovení nové kuchyně. Také jste spěchali na stěhování ? a nechtěli další měsíce platit nájemné. Od prvního dne si slibujete, že jednou celý byt kompletně zrekonstruujete. Konečně jste přistoupili od slibů a snění k činům a rozhodli jste se dočasně opustit byt a přenechat jej stavebním dělníkům a profesionálním firmám. Co to ale znamená?prázdná silnice.jpg

Úkol první, vyklízení
Jako první se musíte porozhlédnout po bytě a každou věc několikrát otočit v rukou. Skutečně ji potřebujete? Není to jen další předmět, co zabírá místo? Pokud ano, vyhoďte jej nebo jej darujte rodinným příslušníkům či charitě. Řadu věcí můžete i odprodat formou nejrůznějších aukcí a bazarů. Co ale s velkými věcmi? Co se starým nábytkem, se kterým už se v novém domově nepočítá? Půjčte si dodávku a vše vyvezte na sběrný dvůr. Půjčení dodávky je levnější než placená likvidace nábytku.

Úkol druhý, stěhování
Teď máte před sebou druhý úkol a tím je stěhování do vašeho dočasného útočiště. V bytě nemůže zůstat téměř nic, protože na řadu přijde i výměna podlah. Vše musíte odstěhovat. I tady využijete půjčení dodávky. Stěhování bude mnohem rychlejší, když vše odvezete z bytu najednou.šatní skříň.jpg

Úkol třetí, stěhování po rekonstrukci
Rekonstrukce se blíží do svého konce a vy už se těšíte až poprvé ulehnete v opraveném bytě, až si napustíte vanu s pěnou v nové koupelně. Od toho dne vás dělí ještě jedno stěhování. I toto můžete zvládnout levněji, sami a bez profesionální stěhovací firmy. Dodávky Brno půjčovnaje to heslo, které hledáte.

3. 12. 2019 | Posted in: Podnikání | Komentáře uzavřeny