Máte v duši splín?


Lidé se mnohdy trápí nevyřčenými problémy, které jim značně ztěžují život, ale nevědí si s tím rady. Jedním ze způsobů řešení životní krize může být . Již z pojmenování hlubinná lze vydedukovat, že půjdete „do hloubky“ daného tématu. A regresní? Regrese znamená zjednodušeně návrat, a to návrat v přeneseném slova smyslu. Má se tím na mysli, že za pomoci této metody se navrátíte do doby, kdy váš problém defacto vznikl, aniž byste o tom měli povědomí. abstraktní barevný obrazZa pomoci této hlubinné terapie začnete odhalovat postupně, proč se vám stále opakují věci a chování, které nechcete, ale nemůžete si pomoci, stále narážíte na stejný problém. Hlavou si můžete říkat a přikazovat co chcete, ale vězte, že vaše tělo, či spíše každá buňka vašeho těla si pamatuje doby a situace, které vy jste už z hlavy a z vědomí vytěsnili. Protože vám to bylo nepříjemné a způsobovalo bolest. Proto jste bolest neřešili, ale zatlačili jste vaše tehdejší pocity hodně hluboko tak, abyste se k nim už nemuseli vracet. Jenže ony ve vás přetrvávají.
Jsou sice „schované“, ale stále existují a to proto, že jste je neřešili. Proto čekají na příležitost, kdy se vám ta, která situace přihodí a ony se opět připomenou. Jsou ve vás jako časovaná bomba. Vy můžete žít spokojený život, ale stále jen „naoko“, protože může přijít zlomová situace, která vás vrátí jako bumerang třeba zpátky do dětství, kdy jste zažili onu nepříjemnou zkušenost a veškeré vaše předsevzetí, že už je všechno v pořádku, je to tam.malé dítě medituje
Proto, když víte, že máte v sobě nevyřešený problém, který se čas o času vrací a ztěžuje vám život, seberte odvahu a podívejte se na něho. Začněte ho řešit. Jedná se vždy ale o bolestivý přerod. Bolesti jste se vyhýbali a teď si ji máte záměrně vyvolávat?
Práte se proč?
Právě proto, aby bolest už konečně odplula a vy jste začali žít život bez komplikací, strachů, depresí a úzkosti.

2. 1. 2020 | Posted in: Podnikání | Komentáře uzavřeny