Nebankovní hypotéka bez registru

Tímto názvem se označují podnikatelské úvěry.
Podnikání se zdá být jednoduché, ale my moc dobře víme, že ho mohou provázet také složitější a náročnější dny, kdy se nám nedaří. Naopak lepší jeto v případě, že teprve začínáme podnikat, každý měsíc jsme v zisku a daří se nám, ale i tato situace se může otočit proti nám a mohou přijít měsíce, kdy budeme ve ztrátě. Řešíte-li nákup nemovitostí, strojů, zařízení nebo vybavení, potřebujete také větší obnos financí a právě pro všechny tyto případy jsou zde podnikatelské úvěry pod názvem, americká hypotéka bez registru.

Přesýpací hodiny s růžovým pískem v popředí a za nimi peníze na stole v bílém pozadí bankovky a mince

 1. Nebankovní hypotéka bez registru Nebankovní hypotéka je úvěr pro podnikatele. Ručíte nemovitostí, kterou dáte takzvaně do zástavy, abyste získali co nejvýhodnější a samozřejmě nejnižší úrok.
 2. Peníze se vždy musí použít do podnikání. Můžete s nimi však naložit podle libosti na nákup nemovitostí, na nákup zařízení a vybavení, na nákup materiálu a zásob, na vyplacení dluhů a exekucí, na hrazení běžných potřeb ve firmě, dluhů OSSZ, VZP, na placení finančního úřadu.

Podnikatelé a registry

Špatné registry, lépe řečeno záznamy v registrech nám často dělají problém. Obzvláště v případě, když si chcete zažádat o úvěr u banky. V tom případě se musíte smířit s tím, že to nemá význam, protože neuspějete. Naše společnost však záznamy toleruje. Záznamy u nás nejsou žádný větší problém, protože jsme vůči nim velice vstřícní a víme, že každý v životě může udělat chybu, která nemusí ani být zaviněna vlastním přičiněním, a když už ano, pak chápeme, že ji klient chce odčinit a chce si půjčit peníze, aby vše mohl napravit a dál do pořádku. Proto záznamy tolerujeme a tuto možnost klientům poskytujeme.

Mince na silonu visí ze vzduchu a jsou to 2 eura

 • Dochází vám čas? Potřebujete peníze rychle? Pracujeme okamžitě a úvěry schvalujeme do 24 hodin. Peníze vyplácíme taktéž do 24 hodin od podpisu smlouvy. Jestliže potřebujete celý úvěr vyřídit rychle, pak se obraťte na zkušené hráče v oblasti financí.

8. 1. 2020 | Posted in: Www | Komentáře uzavřeny

Nebankovní hypotéky pro každého

Každý si občas potřebuje půjčit peníze. Chcete začít stavět a nemáte na prvopočáteční náklady? V bance vám neposkytli úvěr na pozemek? Nevíte, kde vzít základní peníze, abyste mohli něčím ručit? Nemáte nic našetřené a je pro vás tudíž problém získat úvěr v bance? Nechtějí vám jej poskytnout z jiných důvodů? Dostali jste se do finančních problémů a máte dluhy? Nebo jste kvůli nějaké hloupé či nešťastné události zapsáni v registrech dlužníků, proto vám banky nepůjčí? Máte nízký příjem, ale přesto víte, že byste dokázali splácet, ale v bance už jim to v tabulkách nevychází a nechtějí vám půjčit? Nízký příjem, špatná bonita, vysoký věk, ale také záznam v registru dlužníků to všechno může znamenat, že v běžné bance úvěr nezískáte. V dnešní době je to těžké také se stavbou domu, musíte mít své vlastní finance k tomu, abyste je prokázali a mohli vůbec začít. Naštěstí u nás takovéto problémy vůbec řešit nebudete.

peněženka

Nebankovní hypotéka je vhodná pro každého, kdo si o ni požádá a řeší všechny situace. Nemusíte mít ani čistý registr dlužníků. Záznamy se dají tolerovat, takže se nemusíte obávat, říct nám, v jaké jste doopravdy situaci.

Svěřte se do rukou profesionálů

Soukromé společnosti často také označovány jako nebankovní, odkud vzniká právě název jejich produktů, mají v dnešní době spoustu výhod, o kterých se běžně nikde nedoslechnete, protože jsou stále válcovány bankovními společnostmi, jejichž produkty si konkurují mezi sebou. Nemá tedy cenu se plést na jejich území, a tak jsme si vytvořili vlastní. Jaké tedy produkty poskytujeme? Jedná se o podnikatelské úvěry a také o spotřebitelské úvěry.
Spotřebitelské úvěry jsou vhodné pro všechny občany. Můžete s nimi hradit cokoliv, co vás napadne.

zůstatek

Jaké jsou výhody tohoto produktu?

 1. Dlouhá doba splatnosti – až 30 let.
 2. Nízká splátka – nízká úroková sazba.
 3. Tolerance záznamů v registrech dlužníků bankovního i nebankovního typu.
 4. Nevadí nízký příjem ani špatná bonita.
 5. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí.

| Posted in: Www | Komentáře uzavřeny

Kde si půjčit bez registru?

Pokud se podnikatel dostane do úzkých, nevzbuzuje vesměs coby žadatel o půjčku zrovna příliš důvěry. Protože když mu podnikání „nesype“, nemá zrovna punc někoho, kdo by byl schopen splácet, a na jisté a stabilní příjmy se v jeho případě v tu chvíli dá zapomenout.
Ovšem co dotyčnému zbývá, že? Nic. A tak nejednou stále dokola obchází banky a z původně solidního žadatele se stává postupem času zoufalec, který má snad dokonce přímo nutkání před nějakým tím úředníkem pokleknout i na kolena, jen aby se nad ním tento ustrnul.

bankovky

Jenže bankovní úředník se neustrne. Ten má jasně nastavená pravidla, podle kterých musí postupovat, a nemůže konat jinak, ani kdyby sebevíc chtěl.
A tak nakonec onomu podnikateli nezbývá nic jiného, než hledat pomoc u někoho jiného. A má štěstí, pokud se propracuje až k nebankovnímu sektoru, kde se právě takovým (i když logicky nejen takovým) lidem nabízí i nebankovní hypotéka bez registru. Tedy možnost, jak i za stávajících podmínek se žádostí o půjčku uspět.
Je to prosté. V tomto případě je potřeba, aby dotyčný podnikatel dal do zástavy nějakou nemovitost, což nemusí na první pohled vypadat právě sympaticky, jenže na oplátku se mu za to dostává téměř jistoty, že získá právě ty finanční prostředky, jichž se mu nedostává. A to proto, že díky této záruce nikdo příliš nezkoumá dokonce ani registry dlužníků, a co se příjmů týká, ty mohou být v tomto případě i poměrně nízké.

Takže tu i dotyčný podnikatel snadno vyhoví. Zejména pokud se mu dostane i dalších výhod, jež taková nebankovní hypotéka skýtá.
Které že to jsou?

puzzle

 1. Velice snadný způsob, jak o tuto půjčku požádat. Nebo vy snad znáte něco jednoduššího, než vyplnit online formulář a poslat e-mailem pár snímků nemovitosti určené k zástavě, po čemž už vše ostatní vyřídí poskytovatel sám?
 2. Možnost splácet jeden rok až třicet let a díky tomu si i vhodně snížit splátky.
 3. Možnost vše bez sankcí předčasně splatit.
 4. Přijatelné úroky.
 5. Možnost použít půjčené peníze na cokoliv.
 6. A tak dále a tak podobně.

Dobrá nabídka, že? Tak dobrá, že přijde vhod třeba i vám. Kdo ví?

7. 1. 2020 | Posted in: Www | Komentáře uzavřeny

Kde můžete žádat o peníze?

Dostali jste se do finančních potíží?

Jestliže vás trápí nedostatek peněz, který potřebujete neodkladně vyřešit, měli byste zvážit několik možností. V každém případě se vždy bude jednat o půjčku, protože doufat v to, že zrovna vyhrajete v loterii anebo zdědíte pohádkové jmění, by bylo bláhové.

eura v rukou.jpg

Kde si tedy můžete půjčit?
V zásadě máte k dispozici několik možností.

Ta první z nich je, požádat o pomoc přátele a blízké. To je ta nejlepší možná volba, protože pokud vaši blízcí potřebné peníze mají, tak je dost pravděpodobné, že vám vyjdou vstříc za rozumných podmínek, a především po vás nebudou žádat úroky. Pokud ovšem nikoho takového ve svém okolí nemáte, tak vám nezbývá, než se po penězích poohlédnout jinde.
Druhou možností je vyrazit se žádostí o půjčku do banky. Stále platí, že právě bankovní domy jsou jistotou rozumné nabídky a férového chování. Nicméně rovněž jsou jistotou toho, že budete muset splnit náročné podmínky, jinak vám úvěr nepřidělí. Takže na půjčku v bance už dnes dosáhne jen málokdo.
Třetí možností proto je, poohlédnout se po výhodné nebankovní hypotéce americka-nebankovni-hypoteka.cz. V současnosti, kdy v závěru loňského roku zmizela z finančního trhu v důsledku přísného zákona většina podvodníků, se nemusíte obávat, že byste někomu naletěli. V případě každé půjčky je sice opatrnost na místě, nicméně již nyní spotřebitele chrání přísný zákon o poskytování spotřebitelských úvěrů.

vějíř dolarových bankovek bez pozadí.png

Jestliže se vám nepodaří dosáhnout ani na nebankovní hypotéku, pak je na zvážení, zda byste na úvěru měli trvat. Mohlo by se vám totiž stát, že se v nouzi vrhnete do náruče podvodníkům fungujícím na černém trhu, a to by byla zcela jistě cesta do pekel.
Každá půjčka má své meze, a existují situace, kdy se vyplatí čelit nouzi na místo toho, abyste se vydali všanc podvodníkům, kteří vás ještě více sedřou z kůže.

| Posted in: Www | Komentáře uzavřeny

Kdo půjčí firmě v problémech?

Banky mají prostě rády takové klienty (soukromé firmy nejsou výjimkou), kteří jsou solventní. Kteří do nich přinášejí peníze, na nichž se dá vydělávat, nebo kteří si peníze sice půjčují, ale je u nich jistá návratnost, takže se není třeba bát ztráty, a naopak se lze těšit na úroky.

pokladnička

Ovšem když je žadatel o půjčku (firmu opět nevyjímaje) v úzkých, když penězi právě neoplývá, to je jiná. Od někoho takového dají banky ruce pryč. Takový podnikatel neuspěje, protože není schopen dát dostatečně velkou záruku za to, že vše řádně splatí, což je někdy ještě navíc komplikováno i případným záznamem v registru dlužníků, jenž na banky působí stejně jako červená barva na býka.
A co má soukromník dělat ve chvíli, když byl v bankách odmítnut? Když už je mu nad slunce jasné, že i kdyby se rozkrájel, bankovní úředníky neobměkčí?
Pak už je pro něj jedinou nadějí americká hypotéka bez registru. Onen nebankoví finanční produkt, který dává naděj na půjčku i těm, kdo nejsou pro žádného jiného poskytovatele atraktivní.

Tady se totiž poskytovatel spokojí s tím, že je mu žadatelem o půjčku nabídnuta zástava nějaké nemovitosti (domu, bytu, chaty, pozemku a podobně) coby záruka za splácení, a už nedělá drahoty ani v případě, že má žadatel poměrně nízké příjmy, ne zrovna zbohatlicky působící daňové přiznání a případně i nějaký ten menší záznam v registrech.

peněžní měna

Protože tady panuje větší benevolence, větší ochota přizpůsobovat se a najít vhodné řešení, jež by bylo akceptovatelné pro obě strany. Při němž by měl poskytovatel zajištěnu návratnost půjčky a dlužník dostal prostředky na tak dlouhou dobu a s tak vysokými splátkami, že by mu to nečinilo žádné problémy.
A tak si tu lze přes internet zažádat a dosáhnout dohody, po níž není ani třeba dlouho čekat na výplatu peněz, ani se bát skrytých nevýhod a jiných komplikací.
Tady se dá uspět v téměř každém případě. A to je skvělé.

5. 1. 2020 | Posted in: Www | Komentáře uzavřeny

Nízká bonita – skutečný problém anebo optický klam?

Máte smělé plány a nízké příjmy? Na první pohled se zdá, že jste při žádosti o půjčku předem ztraceni. Ovšem ve skutečnosti to tak špatné být nemusí. Záleží hlavně na tom, kde o půjčku požádáte.
Pokud jde o nabídky úvěrů, tak o ty není na trhu ani ta nejmenší nouze. Pokud jde o úvěry, které můžete získat i s nižším příjmem, tak tady je to o něco horší. Ale ani s nízkou bonitou nemusíte být předem ztraceni.

sloupeček zlatých mincí.jpg

Jestliže je vám jasné, že u vás takové potíže nastanou, uděláte dobře, když se rovnou obrátíte na takového poskytovatele půjček, který je ochotný nižší příjem tolerovat. Jisté je, že ať už se obrátíte kamkoli, tak vám nikdo neposkytne půjčku, aniž by si vaši finanční situaci důkladně neprověřil. Taková je zákonná povinnost každého poskytovatele úvěrů.
Přístupy jednotlivých věřitelů se diametrálně odlišují – v bance postupují podle přísných a nepřizpůsobivých pravidel, bonitu žadatelů posuzují podle předem daných kritérií a teoretických ukazatelů, takže výsledek je vždy o mnoho horší, než ve skutečnosti.
Naopak nebankovní společnosti jsou v tomto ohledu mnohem více flexibilní. Vynikají individuálním přístupem k věci, který vám právě při posuzování bonity přijde vhod. A i když vaše situace nebude růžová, pomohou vám ušít půjčku na míru tak, aby byly obě strany s výslednou podobou úvěru a jeho podmínkami maximálně spokojeny.

čtyři drobné mince.png

Máte potíže s bonitou? Žádejte vstřícnou hypotéku bez příjmu Hypotéka bez registru, kde jinde než v nebankovní společnosti.
Nicméně ani zde nemůžete čekat zázraky. Pokud by bylo jasné, že své dluhy nebudete schopni splácet a své finance nemáte pod kontrolou, půjčku nezískáte ani zde. A je to jen dobře. Neuvážená nabídka by vás mohla dostat do velkých finančních potíží, a ty by poškodily nejen vás, ale také vašeho věřitele. Zodpovědný přístup k věci je proto vždy na místě!

3. 1. 2020 | Posted in: Www | Komentáře uzavřeny

Tady vám určitě půjčí

K tomu, aby člověk získal půjčku od banky, je často potřeba učiněná hora všelijakých dokumentů, dokladů, výpisů, potvrzení a kdo ví, jak to všechno ještě nazvat. Protože banky mají svá přísná pravidla, jimiž se přímo slepě řídí, a má-li tak u nich mít někdo naději na úspěch, nezbývá mu, než se maximálně snažit působit dokonalým dojmem. A obrnit se také svatou trpělivostí, protože je logické, že důkladné prověřování žadatele potřebuje svůj čas.

euro bankovky

A pokud člověk nechce toto martyrium absolvovat nebo je mu nad slunce jasné, že by tu nakonec pro ona strohá pravidla stejně neuspěl? Pak může na půjčku buď zapomenout, nebo si ji vzít někde jinde. Někde, kde se dá vše zařídit daleko rychleji, pohodlněji a – proč si to nepřiznat – také důstojněji.
Takovou alternativní možností může být dejme tomu nebankovní hypotéka bez registru.

Pokud nevíte, co tento produkt obnáší, vězte, že se jedná o možnost, jak přijít k půjčce, aniž by se člověk musel příliš namáhat prokazováním a obstaráváním všemožné dokumentace, aniž by musel trnout, zda mu bude vyhověno. Protože tady jsou pravidla hry daleko jednodušší a je jim daleko snadnější vyhovět, takže se člověku dostane toho, co potřebuje, tedy peněz, mnohem dříve a pohodlněji.
Zásadní roli tu sehrává vlastně jenom pouhý fakt, že má-li se tu jeden k půjčce dostat, potřebuje mít vlastní nemovitost nebo alespoň takovou blízkou osobu, jež je ochotna zaručit se mu za onu půjčku nemovitostí svou.

tisk peněz

Protože zástava nemovitosti je pro poskytovatele půjčky jistotou, že budou půjčené peníze také náležitě vráceny.
Je-li takováto vhodná nemovitost zastavena (přičemž ji člověk může i nadále bez omezení užívat jako doposud), stačí už vlastně jenom vyplnit minimum dokumentace, dohodnout se se zástupcem poskytovatele půjčky na podrobnostech a peníze přistanou člověku na účtu pomalu rychlostí blesku. S takovými podmínkami, jež oběma stranám vyhovují, s možností použít je k jakémukoliv účelu.
Docela dobrá nabídka, nemyslíte?

7. 3. 2019 | Posted in: Www | Komentáře uzavřeny

Proč je nutné pečlivě vybírat z možných půjček?

Nikdy totiž nevíte, co se může stát po tom, co uzavřete smlouvu. Zvláště, pokud pro vás bude nevýhodná, tak se může stát, že nebudete vůbec spokojeni a v neposlední řadě možná zaplatíte mnohem více než byste chtěli. Řada smluv má totiž spoustu ustanovení, které je nutné znát. A vy si musíte být vědomi, že pokaždé, když něco podepisujete, podepisujete jenom to, co je na papíře.
podpis dokumentu.jpg

Nevěřit tomu, co se slibuje ústně

Ať už to zní sebelíp, vždycky chtějte všechno na papír. Ať už je to slib nebo výhoda, která může být sjednána nebo na které jste se dohodli, vždycky všechno chtějte potvrzené ve smlouvě nebo na dodatku ke smlouvě, kde bude podpis toho, který půjčuje. Jak totiž budete dokazovat něco, co se řeklo mezi „čtyřma očima“ u soudu, pokud se v konečném důsledku rozhodnete bránit?

Je tam pokuta – není tam pokuta

Smluvní pokuta je vždycky největším „tahounem“ jakéhokoliv dluhu směrem výš, kromě úroků z prodlení. Může to být tolerantní smluvní pokuta, která vás nechá „neplatit“ ještě nějaký ten měsíc po splatnosti, než začne nabíhat spolu s úroky. Může to být ale také nemilosrdná pokuta, která vás zastihne, jakmile se dostanete za splatnost pohledávky, například měsíční splátky. A to se potom navyšuje jedna báseň. Dluh roste opravdu každým dnem, zvláště pokud neplatíte ani tak. Přeci jen úroky z prodlení mají být dostatečný „motiv“ pro vás, abyste si se splácením pohnuli. Přesně proto se může stát z hloupé pokuty za černou jízdu několika tisícový dluh za pár let. Na tohle si musíte při sjednávání smlouvy dávat pozor. Vždycky se můžete pokusit sjednat smlouvu unikátní, řada společností má ale standardizované smlouvy, které měnit kvůli každému nebude. Potom si ale nemůžete stěžovat u soudu, že jste o ničem takovém nevěděli. A že jste se nějak domluvili ústně? To nikoho bez svědka také nebude moc zajímat.
řešení kontraktu.jpg

Přesně proto je nesmírně důležité

Ostatně článek vám poví mnohem více o tom, jak je kritické myslet tak, jak jsme nastínili právě zde. Je to jednoduché, přesto nesmírně těžké aplikovat v běžném životě. My vám však věříme, že to zvládnete na jedničku.


5. 7. 2018 | Posted in: Www | Komentáře uzavřeny

Změny počasí se dotknou i ceny pečiva

Sucho pociťujeme v posledních letech každý. Ať se jedná o horské oblasti nebo městské části, kde teploty nemají problém přesáhnout hranici 30 °C. Naplnily se tedy ekologická varování, na kterých bude přeci jen něco pravdy. Horko způsobuje nejen nepříjemný pocit a nucené odpočívání u bazénu, ale působí také na naše rostliny, zejména se pak odráží ve výnosnosti plodin.

vyprahlá zem.jpg

Letos sucho znatelně ovlivnilo výnosnost pšenice což se projeví také na ceně veškerých obilných produktů. Jedná se hlavně o bílé pečivo jako jsou rohlíky, nejrůznější housky, koláče apod. Tím nastává situace opětovného zdražování. Jelikož patří potraviny mezi neelastické zboží což znamená, že potraviny zkrátka potřebuje a ať se jeho cena zvýší jakkoliv razantně stejně jej budeme kupovat.

Navíc se česká ekonomika nachází ve fázi růstu to se projevuje hlavně ve snížené nezaměstnanosti, růstu platů a životní úrovně. Tudíž si pekaři můžou zvyšování cen dovolit. Růst cen pečiva není ovšem ovlivněn pouze nedostatkem pšenice existuje mnoho dalších aspektů, ale za tento faktor se dá spoustu nákladů schovat.

Ekonomika je sice na vzestupu, ale adekvátně tomu rostou ostatní komodity. Od úrokových sazeb po ceny nezbytně nutného zboží. Česká republika je tedy na tom o poznání lépe, ale okolní společnosti toho znatelně využívají.
těsto a váleček.jpg

Je tedy zapotřebí zaměřit se na šetrné zacházení s přírodou. Vysílá nám totiž mnoho signálů, že je něco v nepořádku a návaly horka jsou jedním z nich. Ruku v ruce suchu jde také voda, které neustále ubývá a na jižních částech zeměkoule se již dnes stává velice cennou komoditou. Proto je zapotřebí vodou neplýtvám a co nejefektivněji ji využívat. Dalšími způsoby, jak šetřit přírodu může být zejména třídění odpadků a nezanechávání příliš velké uhlíkové stopy. Zejména pak snížením využívání automobilů, letecké dopravy nebo autobusu. Vždy existují spoustu „zelených“ dopravních prostředků.


18. 6. 2018 | Posted in: Www | Komentáře uzavřeny

Nejnižší nezaměstnanost od roku 1998

Oproti poslednímu roku se nezaměstnanost snížila o 1,3 %, i když počet volných pracovních míst vzrostl, a to na rovná 4%, což je nejnižší procento nezaměstnaných za posledních 19 let. A vede se i snižovat počet dlouhodobě nezaměstnaných. Srpnový pokles byl ovlivněn sezónními pracemi, což bylo očekávané, ale i přesto je meziroční pokles znatelný. Nárůst počtu volných pracovních míst signalizuje dobrou kondici české ekonomiky a zároveň kvalitu českých služeb zaměstnanosti.
pracovní místa a nezaměstnanost

Pokles počtu nezaměstnaných také souvisí se snížením výdajů ze státního rozpočtu. Díky menšímu počtu vyplácených dávek se ve srovnání prvního pololetí letošního a loňského roku ušetřilo 152 milionů korun.

V srpnu bylo evidováno o 6248 uchazečů o zaměstnání méně než v předcházející měsíci o 91 648 méně než předchozí rok. V největším počtu 443 žádali o zaměstnání absolventi, kterých bylo o 5100 méně než loni. V současné době v České Republice připadá 1,5 uchazeče na jedno volné pracovní místo. Zaměstnavatelé se však potýkají s nedostatkem pracovní síly, kterou řeší zaměstnáváním cizinců, nejčastěji z Východní Evropy. Dalším nástrojem k získání zaměstnanců jsou vyšší mzdy, různé benefity a náborové příspěvky.

Nejnižší míra nezaměstnanosti byla na konci třetího čtvrtletí v okresech Rychnov nad Kněžnou (1,3), Praha – východ (1,5) a Jindřichův Hradec se také vešel pod dvě procenta. Nejhůře je na tom Karvinsko, tam je to 9,3 procenta a na Mostecku s 8,7 procenty.
šipka směr dolů

Česká ekonomika se nejspíše nachází na své přirozené míře nezaměstnanosti, což předpokládá, že při současných sociálních dávkách a mzdách nezaměstnaní nebudou pracovat a budou se dále spoléhat na dávky a jiné příjmy. Proto je další pokles nezaměstnanosti nepravděpodobný.

V evropském měřítku je na tom Česká republika s nezaměstnaností velice dobře. Podle statistik Eurostatu měla ČR za červenec nejnižší míru nezaměstnanosti v Evropské unii. Průměr Evropské 28 je 7,8%. Nejhůře v Evropské unii na tom je Řecko s 22,5%.


13. 9. 2017 | Posted in: Www | Komentáře uzavřeny