Kde si půjčit bez registru?

Pokud se podnikatel dostane do úzkých, nevzbuzuje vesměs coby žadatel o půjčku zrovna příliš důvěry. Protože když mu podnikání „nesype“, nemá zrovna punc někoho, kdo by byl schopen splácet, a na jisté a stabilní příjmy se v jeho případě v tu chvíli dá zapomenout.
Ovšem co dotyčnému zbývá, že? Nic. A tak nejednou stále dokola obchází banky a z původně solidního žadatele se stává postupem času zoufalec, který má snad dokonce přímo nutkání před nějakým tím úředníkem pokleknout i na kolena, jen aby se nad ním tento ustrnul.

bankovky

Jenže bankovní úředník se neustrne. Ten má jasně nastavená pravidla, podle kterých musí postupovat, a nemůže konat jinak, ani kdyby sebevíc chtěl.
A tak nakonec onomu podnikateli nezbývá nic jiného, než hledat pomoc u někoho jiného. A má štěstí, pokud se propracuje až k nebankovnímu sektoru, kde se právě takovým (i když logicky nejen takovým) lidem nabízí i nebankovní hypotéka bez registru. Tedy možnost, jak i za stávajících podmínek se žádostí o půjčku uspět.
Je to prosté. V tomto případě je potřeba, aby dotyčný podnikatel dal do zástavy nějakou nemovitost, což nemusí na první pohled vypadat právě sympaticky, jenže na oplátku se mu za to dostává téměř jistoty, že získá právě ty finanční prostředky, jichž se mu nedostává. A to proto, že díky této záruce nikdo příliš nezkoumá dokonce ani registry dlužníků, a co se příjmů týká, ty mohou být v tomto případě i poměrně nízké.

Takže tu i dotyčný podnikatel snadno vyhoví. Zejména pokud se mu dostane i dalších výhod, jež taková nebankovní hypotéka skýtá.
Které že to jsou?

puzzle

  1. Velice snadný způsob, jak o tuto půjčku požádat. Nebo vy snad znáte něco jednoduššího, než vyplnit online formulář a poslat e-mailem pár snímků nemovitosti určené k zástavě, po čemž už vše ostatní vyřídí poskytovatel sám?
  2. Možnost splácet jeden rok až třicet let a díky tomu si i vhodně snížit splátky.
  3. Možnost vše bez sankcí předčasně splatit.
  4. Přijatelné úroky.
  5. Možnost použít půjčené peníze na cokoliv.
  6. A tak dále a tak podobně.

Dobrá nabídka, že? Tak dobrá, že přijde vhod třeba i vám. Kdo ví?

7. 1. 2020 | Posted in: Www | Komentáře uzavřeny