I půjčka je dobrá věc

Ne všem lidem je vždy dopřáno vystačit s finančními prostředky, jež tito mají k dispozici. Jistě, každý by měl dokázat vyžít z toho, co si vydělá, respektive co mu třeba dá tatíček stát v podobě nějaké té sociální podpory, jenže to je nejednou utopie. I kdyby se leckdo z nás maximálně snažil, prostě neuspěje a nějaké peníze mu scházejí. Někdy na zbytečnosti, jež se konec konců dají nějak oželet, někdy ale i na věci zásadního významu, bez kterých se nedá normálně existovat.

eurounijní mince

Z čehož vyplývá, že se lidé musí postarat, aby si zajistili příjmy odpovídající jejich výdajům. Jinak nemohou počítat s dokonalým a možná ani s jakž takž uspokojivým životem.

Jenže zatímco přát si to může každý, nejednou je dosažení vlastního vyrovnaného nebo ještě lépe přebytkového rozpočtu prakticky nemožné. Ne vždy je možné vydělat si dost, a to ani tehdy, když se člověk maximálně přičiní. Případně se nedají obejít nějaké ty nezvládnutelné výdaje, nelze je vždy oželet nebo odsunout na jindy. A pak kolikrát není jiná možnost, než si někde požádat o půjčku a doufat, že ji člověk dostane.

eura v bance

Půjčka může být dobrým pomocníkem. Ale jak už bylo před okamžikem nakousnuto, je tomu tak pouze v případě, že ji zájemce někde dostane. A to není určitě nic jistého, půjčky se neposkytují automaticky. Ten, kdo chce půjčit, musí především prokázat, že bude také schopen splácet. A to se děje u různých půjček různými způsoby. Například nebankovní hypotéka https://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/ vyžaduje, aby měl zájemce o ni aspoň na nejnižší nastavitelné splátky a aby se za ni dokázal zaručit zástavou nemovitosti. Takže se ani tato hypotéka neposkytuje jen tak někomu. Ale přesto je velice dobře dostupná aspoň ve srovnání s jinými půjčkami. Člověk tu nemusí mít ani horentní příjmy, ani registry dlužníků bez negativních záznamů, ani jiné dokonalosti, a přesto uspěje.

16. 5. 2021 | Posted in: Ekonomika | Komentáře uzavřeny

Americká hypotéka

Chtěli jste si vzít půjčku, ale v bance vás odmítli? Nevíte, na koho jiného se obrátit? Vsaďte na nebankovní americkou hypotéku https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/ s tolerancí příjmů a registrů s úrokem od 6,9 % ročně. U této hypotéky samozřejmě musíte ručit nemovitostí.

Speciální produkt, který společnost nabízí je Americká hypotéka s úrokem od 4 % ročně. Tato americká hypotéka se dá, v závislosti na věku, splácet až 30 let. A to se rozhodně vyplatí, nemyslíte?

Mohu půjčku předčasně doplatit? Ano, i to je možné! A to dokonce bez poplatků.

Pokud si chcete vzít půjčku, musíte mít v pořádku bankovní registr. Tolerují se drobné záznamy, jako například zpoždění plateb nebo drobné dluhy na sociálním a zdravotním pojištění. Nevadí ani zaplacený dluh v registru SOLUS a podobně.
muž na mincích

Není váš registr v pořádku? Sežeňte si spolužadatele s čistým registrem! A nemusí to být pouze člen rodiny! Spolužadatelem může být také kamarád, spolupracovník nebo jiný známý. Díky němu pak získáte americkou hypotéku VIP s úrokem od 4 % ročně.

Pokud se vám nepodaří sehnat spolužadatele, nezoufejte! I v tomto případě máme řešení. Dostanete výhodnou nebankovní hypotéku s úrokem od 6,9 %. V tomto případě se tolerují záznamy v registrech. Po vymazání vašeho registru pak může dojít k refinancování na variantu od 4 % ročně.
peníze na dlani

U nás žádné poplatky předem platit nemusíte! A tím to nekončí! Vyplatíte si vše od půjček až po exekuce. Půjčku můžete splatit předem a bez poplatků. Jednáte s exekutory, kteří vás zbaví exekucí. Půjčka může být dlouhodobá, a to až na 30 let. Konečnou cenu za služby se dozvíte ihned po výběru nabízeného produktu. Nikdy nemusíte platit nic předem!

Stále váháte, na koho se obrátit s poskytnutím půjčky? Využijte naši americkou hypotéku a splaťte si vše, co potřebujete ještě dnes!

3. 1. 2020 | Posted in: Ekonomika | Komentáře uzavřeny

Patrová postel s úložným prostorem v mnoha variacích

Již za socialismu platilo, že při pobytech v rekreačních zařízeních si děti zamilovaly palandy a považovaly spaní blízko u stropu za cosi dobrodružného. Měly odtud zajímavý výhled a větší přehled o pohybu v místnosti a zároveň tu byly chráněné a v soukromí. Pod horním lůžkem lze vybudovat spoustu zajímavých řešení:
dřevěná patrová postel
Psací stůl – velmi praktická idea, která se opírá o mnohaleté zkušenosti. Lůžko a příprava do školy na jednom místě je ideálním řešením, jak pokoj oddělit od plochy pro hraní.
Komody – osvědčená klasika, čímž se ušetří v pokoji spousta místa. Toto řešení bývá nejčastější. U některých tuzemských i zahraničních výrobků se můžete setkat se zajímavým pojetím odklápění horní části, kdy je dole pouze velký dřevěný box na odkládání předmětů.
holčička na posteli
Další lůžkopatrová postel s úložným prostorem může být dole opatřena ještě jedním lůžkem, které lze časem demontovat a prostor využít jinak.
Květiny – jestliže je místo pro spaní umístěno v blízkosti okna, květiny tu budou mít dostatek světla a zároveň i polostín, což jim prospěje.
Zvířátka – milovníci domácích mazlíčků jistě ocení odkládací prostor pro terárium nebo klec, kde se budou prohánět křečci, morčata, činčily, či zakrslý králík. Spodní část může sloužit jako místo k odkládání steliva a krmiva.
Akvárium – mladý začínající akvarista vydrží před akváriem sedět třeba několik hodin a pozorovat život uvnitř se zaujetím. Nevěříte? Vyzkoušejte.
Pracovní koutek – dílnička – dětský pokoj lze pojmout nejrůznějším způsobem, a pokud vaše ratolesti rády vyřezávají ze dřeva nebo vystřihují a modelují výrobky z papíru, může prostor pod lůžkem posloužit tímto způsobem.
Modelovací prostředí – většina dětí miluje kreativní způsob zábavy, ať jsou to nejrůznější tematicky zaměřené stavebnice, modelovací hmota, barevné pastelky, modifikace kinetického písku, anebo domečky pro panenky, autodráhy, stavby jeřábů apod.

27. 11. 2018 | Posted in: Ekonomika | Komentáře uzavřeny

Zahrada snů a u vás? Ano!

Místo, kde relaxujete, místo kde se dokážete zasnít, místo, kde si pěstujete kytičky i dobrou zeleninu. Místo, kterým se rádi pochlubíte návštěvám a budete v něm rádi trávit spoustu volného času. Takové místo si můžete vytvořit z vlastní zahrady.

houpací síť u chaty

Plochu zahrady si rozdělte na jednotlivé úseky, které byste chtěli zřídit. Pokud chcete pěstovat zeleninu a nějaké ovoce na keřích, vyhraďte tomu plochu co nejdál od domu. Přece jen člověk nemá potřebu pozorovat okopané záhony či úhledné brázdy brambor.

Ovocné stromy můžete mít v podstatě po celé ploše zahrady. Většina z nich krásně kvete a zrající plody jsou inspirací i k procházce po vaší zahradě.

Určitě si vyhraďte plochu pro klidovou, oddychovou část zahrady. A pokud jste duchovně naladěni, vyhraďte si místo i pro meditace. Klidová i meditační plocha mohou spolu sousedit. Pro meditaci vybírejte nejklidnější místo, kde vás nebudou zbytečně rušit zvuky z dětského hřiště, silnice, nebo nějaké fabriky. Zatímco klidová zóna si vyžádá místo s lavičkou, nějaké chodníčky a třeba i plastiky. Meditační zóna by měla být prosta jakýchkoli vzruchů. Ideální by byl rybníček či jezírka se zurčící fontánkou. Její zvuk uklidňuje a zároveň přebíjí ostatní zvuky.
červená židle

Do klidové zóny umístěte altánek, nebo alespoň pergolu se sedacím nábytkem. V meditační zóně může být nějaké závěsné lůžko či křeslo.

Při navrhování zahrady myslete také na své děti a vnoučata. Děti milují různé domečky, houpačky a pískoviště. A pokud jsou již větší, basketbalovým košem nic nezkazíte. Totéž platí o fotbalové brance.

Vedle plochy pro děti můžete na vaší zahradě umístit plochu určenou vaším mazlíčkům. Pokud chováte pejska, zaslouží si určitě pohodlný kotec s boudou. Minimálně část kotce by měla být zastřešena. Podlahu kotce nechte vyrobit z nějakého materiálu, který se dobře umývá, a dají se z něj lehce odstranit exkrementy. Okolí kotce v šířce do jednoho metru vysypte bílým štěrkem. Tato úprava dá zdůraznit objet kotce a oddělí jej od ostatní plochy zahrady.

Zkrátka na své zahradě se můžete plně realizovat. Nezáleží na tom, jestli se zalíbí všem. Důležité aby dělala radost především vám. A o to jde především.


19. 10. 2018 | Posted in: Ekonomika | Komentáře uzavřeny

Na co stavět, když si můžete pořídit mobilní dům?

Je asi dáno ve všech, že po postavení se na vlastní nohy toužíme po vlastním bydlení. Bydlení u rodičů nebo v pronájmu má svoje výhody, ale co si budeme povídat být majitelem nějaké nemovitosti je přece jenom výhodnější.
Toto přání však obvykle ztroskotá na penězích a ne každý si tak může vlastní byt či dům pořídit. Avšak ne každé bydlení vás musí stát miliony, protože jsou i varianty jako třeba mobilní dům.
dům nad vodou

Bydlení dostupné pro každého
S tímto typem bydlení bylo kdysi možné se setkat pouze v zahraničí, ale dnes je to možné úplně bez problémů i u nás.
Jedná se o moderní řešení bydlení, které nemusíte roky stavět, nepotřebujete stavební povolení, nestojí miliony a můžete jej mít okamžitě i s rychlým nastěhováním. Potřebujete pouze místo, kam jej můžete postavit.
Jak již z názvu vyplývá, jedná se o bydlení, které vám nebude postavené, ale přivezené. A tomu se říká vymoženost. Jen si představte, jak váš soused klopotně staví třeba už třetím rokem rodinný dům a vy máte pouze prázdný pozemek.
A najednou se soused ráno vzbudí a co nevidí? Vám na pozemku stojí dům se vším všudy. Tomu se říká skvělá práce a hlavně rychlá práce.
Takové bydlení si stačí pouze objednat buď z hotových verzí na skladě, nebo si jej nechat přivézt ze zahraničí anebo je možné si jej nechat na míru ze dřeva sestavit. Podle vašich potřeb i finančních možností si tak můžete nechat přistavit několik ložnic, klidně i dvě koupelny a dokonce i garáž.
malá ložnice
V žádném případě nepřijdete ani o terasu, na které si budete moct užívat krásné chvíle s rodinou i přáteli a především na čerstvém vzduchu.
Dokonalé bydlení, o kterém jste léta snili a neměli ani tušení, že si jej můžete pořídit takto dokonale snadno, levně a rychle.
Takový komfort a příležitost si zaslouží opravdu každý a majitelem takového domečku můžete být i vy, stačí si jen objednat.

19. 7. 2018 | Posted in: Ekonomika | Komentáře uzavřeny

Nejlepší nebankovní hypotéka bez registru

Budete určitě nadšením, když zjistíte, co všechno vám my nabízíme. Všechno se vám bude určitě moc líbit, tak se nebojte a určitě udělejte ten první krok k tomu, abyste si vyřešili své finanční problémy. My vám nabízíme vyplacení exekuce, uděláme za vás spoustu věcí. Nebudete muset podepisovat miliony papírů a nebudete platit žádné poplatky předem ani žádné skryté poplatky, takže tohle se vám bude moc líbit, to je jasné, na to nezapomínejte. Udělejte to co nejrychleji, abychom to mohli my začít řešit a vy se co nejrychleji vyhrabali z vašich finančních problémů.
dřevěná konstrukce domu.jpg
Nízké příjmy nejsou pro nás problém. My vám nabízíme vysokou dobu splatnosti a to až čtyřicet ket, takže si jistě dokážete odstavit, že pokud si vezmete úvěr na čtyřicet let, že splátky budou nízké a všechno v pohodě bez nějakých problémů zvládnete, to je naprosto jasné, to se vůbec bát nemusíte. Bude to všechno skvělé a bude to pro vás opravdu luxusní. Nemějte strach a dopadne to všechno dobře, podle vašich představ. Můžeme vám již v den podpisu smlouvy poslat peníze na účet. Je to snadné. Nebankovní hypotéka bez registru je pro vás to pravé ořechové.
obytná místnost.jpg

Peníze ihned

Tohle je veliká výhoda. Je nám jasné, že pokud peníze potřebujete, tak jistě nechcete nějakou dlouhou dobu čekat, než vám přijdou, než se to všechno smluvně vyřídí a podobně. Tohle bude pro vás naprosto skvělá volba, tak na nic už delší dobu nečekejte a udělejte to opravdu co nejdříve. Tohle bude pro vás něco skvělého a luxusního. Klidně můžete i časem refinancovat vaši půjčku k normální bance, pokud nebudete spokojení, my vám v tom bránit nebudeme. Jakmile budete mít třeba čistý registr, tak to můžete zkusit. Rozhodně to bude pro vás to pravé ořechové, protože ušetříte opravdu hodně, to si pište. Rozhodně to bude něco skvělého, co se vám bude opravdu hodit a moc líbit. Budete to mít bez problému, tak na nic už nečekejte.

23. 3. 2018 | Posted in: Ekonomika | Komentáře uzavřeny

Vybírejte vybavení pečlivě

Například obývací pokoj je místností, ve které trávíme velké množství času. Je tedy dobré, aby byla tato místnost zařízena tak, abychom se v ní cítili dobře a příjemně, to je přeci jenom něco, co má vliv na poměrně velké množství věcí. Nezapomínejte tedy na to, abyste veškeré vybavení vždy vybírali pečlivě, jinak byste mohli řešit mnoho nepříjemných problémů, které člověka jen tak nepotěší, na to nezapomínejte.

hnědý odstín

Aby se Vám lépe bydlelo
Součástí každého obývacího pokoje je samozřejmě sedací souprava, která už by měla nejen vypadat skvěle, zároveň by ale měla být praktická a vždy by měla každému nabídnout maximální množství pohodlí, to je přeci jenom důležité. Jak ale něčeho takového dosáhnout? Když budete vybírat pečlivě, tak zajisté najdete takové řešení, se kterým budete spokojeni. Sedací soupravy rohové jsou volbou, na kterou se můžete spolehnout opravdu kdykoliv.

Každý najde to pravé
Pokud tedy i Vám záleží na tom, abyste si přišli na své a nemuseli ničeho litovat, tak si můžete být jistí tím, že tu pro Vás jsou možnosti, se kterými budete spokojeni a které se Vám budou líbit. Nabídka pohovek je totiž natolik široká, že v ní každý najde vše, co by mohl potřebovat.

strohé vybavení

Vybírat si můžete z vybavení různých velikostí, tvarů a stylů, takže si můžete být jistí tím, že bez problémů najdete to nejlepší, což je přeci jenom to, na čem doopravdy záleží. Uvidíte, že si přijdete na své a budete velice spokojeni.

Vybírejte bez starostí
Ponořte se tedy do široké nabídky kvalitního nábytku a vyberte si v ní to, co pro Vás bude naprosto ideální, můžete si být jistí tím, že to nebude tak náročné, jak byste si mohli na první pohled myslet. Ve skutečnosti se dá vše zařídit poměrně rychle a bez problémů, takže se vybraného vybavení dočkáte tak rychle, jak to jenom bude možné, na to se můžete spolehnout. Začít vybírat můžete klidně dnes.

7. 1. 2018 | Posted in: Ekonomika | Komentáře uzavřeny

Pořiďte si solární sprchu

Kdybychom se zmínili před pár lety o nějaké solární sprše, tak by asi tehdejší generace na nás koukala jako na blázny. Při větších teplotních rozdílech se lidé omývali na svých zahrádkách pod tekoucí vodou ze studny, případně vodou nachytanou v sudu nebo se kropili hadicí a vodou z kropáče. Ty doby jsou již pryč a pokrok jde kupředu. V dnešní době lze již pořídit na svoji zahrádku zahradní solární sprchu a tím si zajistit příjemné osvěžení.
sprchování venku
Výrobce ví, jak zaujmout svým výrobkem a tak je poměrně dostatečný výběr na trhu. Její čisté linie a jednoduchý design je vždy navržen tak, aby esteticky zapadla do každé zahrady a i byla vhodným doplňkem k bazénu.

Jak taková sprcha funguje

Voda je ohřívána slunečním zářením v akumulačním zásobníku, které se nazývá tělo sprchy. Vodu přivádíme přes hadicovou rychlospojku nebo případně přes kulový ventil. Nebo se dá připojit i kombinací obou prvků. Je dobré se vždy napřed informovat, co obsahuje balení vašeho vybraného modelu.
venkovní sprcha
Tělo solární sprchy je koncipováno jako zásobník, opět jsou rozdílné typy velikosti. Možná vám stačí levnější provedení na zásobu 14 litrů nebo chcete větší zásobník třeba na 35 litrů. Voda je následně zahřátá pomocí slunečního záření až na 60°C, což zajistí dostatek teplé vody pro příjemné a osvěžující sprchování.

Pro příklad uvádím 4 ilustrativní modely, které se mohou lišit v provedení sprchové hadice nebo přídavných zařízeních, třeba jen na omytí nohou.
1.       Přenosná sprcha – materiál plast, výška 160 cm, zásobník na 14 litrů vody
2.       Solární sprcha – materiál plast, výška 208 cm, zásobník na 20 litrů vody
3.       Solární sprcha – materiál plast, výška 210 cm, zásobník na 35 litrů vody
4.       Solární sprcha – materiál hliník, výška 220 cm, zásobník na 35 litrů vody

Zahradní sprcha se solárním ohřevem je schopna nabídnout teplou užitkovou vodu až po dvě stě dní v roce. Je vhodným doplňkem všech typů rodinných bazénů a v zahradách rodinných domů. Venkovní sprcha slouží nejen k osvěžení a omytí, ale zároveň je to ekologický zdroj teplé vody.

16. 6. 2017 | Posted in: Ekonomika | Komentáře uzavřeny

Kam s ní?

S příchodem jara to nastane. Všichni majitelé zahrad, kteří mají rádi krátce střižený trávník, startují sekačky. A snaží se bující zeleň dostat pod kontrolu. A všem nastává každoroční problém. Kam s ní? Co s pokoseným množstvím trávy, které nestačí pojmout ani přistavená bio popelnice. 

Do řádků!

Po loňské zkušenosti můžu potvrdit, že pěstování brambor v řádcích, vytvořených z pokosené trávy, přinese hned dvojí radost. Ta první je, že odpadne starost s likvidací a odvozem pokosené trávy. Její využití k pěstování brambor opravdu funguje! A druhá vlna radosti nastane, když v polovině července půjdete s košíkem sklízet úrodu. Než k tomu dojde, předám vám svůj vyzkoušený postup:
1/ vyhradíme si na zahradě místo, kde budeme brambory pěstovat – optimální je místo podél plotu
2/ již první posečenou trávou začneme tvořit řádek – postupně na něho přisypáváme další trávu

3/ asi po třech sečeních vznikne hrůbek, do kterého zasadíme naklíčené rané brambory
4/ v navrstvené trávě rozhrneme důlek, vložíme bramboru klíčkem nahoru a přihrneme trávou
5/ řádek zasypáváme čerstvě posečenou trávou po každém dalším kosení zahrady
6/ asi po čtyřech týdnech se ukážou první zelené lístky – známka, že se brambory zakořenily
7/ přihrnujeme další trávu tak, abychom nezasypali i zeliny
8/ pokud je příznivý rok, dostatek tepla i vláhy, v polovině července se připravme na sklizeň
9/ pokud začnou zeliny usychat, připravte košík
10/ rukama rozhrňte navršenou trávu a pokud máte děti, k tomu zázraku je přizvěte

11/ jsou tam, kulaťoučké, žluťoučké, malé i velké a především – stoprocentně bio
Když si je potom večer uvaříte a ozdobíte cibulkou, budete vědět, že tak chutné brambory jste v životě nejedli. A příští rok už budete vědět, co udělat:
12/ vyhradit si na zahradě místo, kde budete brambory pěstovat – přidat druhý řádek podél plotu

28. 2. 2017 | Posted in: Ekonomika | Komentáře uzavřeny

Cesta k vlastnímu bydlení

Bydlíte stále s rodiči a nejste schopni si pořídit své vlastní bydlení, protože nemáte dostatek finančních prostředků? Tuto otázku v dnešní době řeší spousta mladých lidí, a nejen oni. Mladí lidé setrvávají s rodiči hlavně kvůli tomu, že je pro ně pořízení nového bydlení nereálné z hlediska finančního. Dokud jste sami a nepomýšlíte na založení rodiny, dá se taková situace ještě chvíli vydržet, ale pokud vás čeká život ve dvou a chcete bydlet se svým partnerem, může se stát, že bydlení u rodičů už pro vás nebude dostačující. V takovém případě si můžete vzít hypotéku na dům, kterou budete splácet několik desítek let nebo si raději pořídíte bydlení, které je pro vás po finanční stránce velmi výhodné.

Nezadlužujte se hned na začátku

Každý mladý pár touží po vlastním bydlení. Ne, že by s rodiči nevycházeli, ale přesto je mnohem lepší bydlet ve vlastním, ať už vezmeme v úvahu více soukromí, vlastní bydlení je prostě nejlepší. Samozřejmě že prvotní otázkou jsou finance. Máme na to vůbec? Je vůbec možné sehnat v dnešní době kvalitní bydlení za rozumnou cenu? Na dnešním trhu je spousta nabídek, které nabízí různé velikosti bytů a domů, ovšem ceny jsou nehorázně vysoké. Proč si tedy raději nepořídit za přijatelnou cenu bydlení, které bude jen vaše a nikomu nebudete muset platit za služby a nájem.

Kvalitní a levné bydlení

Bydlet ve svém můžete okamžitě. Nečekejte na výhodnější nabídku. Kvalitní mobilní domy celoroční si může pořídit každý. Jsou cenově dostupné nejen pro mladé lidi, ale i pro lidi v důchodovém věku. Vyberte si své oblíbené místo a pozemek, kde byste chtěli svůj dům chtít a o zbytek se už postaráme sami. Zajistíme přepravu i jeho osazení. Vybrat si můžete z několika typů. Máme pro vás širokou nabídku služeb včetně potřebného servisu.

7. 2. 2017 | Posted in: Ekonomika | Komentáře uzavřeny