Patrová postel s úložným prostorem v mnoha variacích

Již za socialismu platilo, že při pobytech v rekreačních zařízeních si děti zamilovaly palandy a považovaly spaní blízko u stropu za cosi dobrodružného. Měly odtud zajímavý výhled a větší přehled o pohybu v místnosti a zároveň tu byly chráněné a v soukromí. Pod horním lůžkem lze vybudovat spoustu zajímavých řešení:
dřevěná patrová postel
Psací stůl – velmi praktická idea, která se opírá o mnohaleté zkušenosti. Lůžko a příprava do školy na jednom místě je ideálním řešením, jak pokoj oddělit od plochy pro hraní.
Komody  – osvědčená klasika, čímž se ušetří v pokoji spousta místa. Toto řešení bývá nejčastější. U některých tuzemských i zahraničních výrobků se můžete setkat se zajímavým pojetím odklápění horní části, kdy je dole pouze velký dřevěný box na odkládání předmětů.
holčička na posteli
Další lůžkopatrová postel s úložným prostorem může být dole opatřena ještě jedním lůžkem, které lze časem demontovat a prostor využít jinak.
Květiny – jestliže je místo pro spaní umístěno v blízkosti okna, květiny tu budou mít dostatek světla a zároveň i polostín, což jim prospěje.
Zvířátka – milovníci domácích mazlíčků jistě ocení odkládací prostor pro terárium nebo klec, kde se budou prohánět křečci, morčata, činčily, či zakrslý králík. Spodní část může sloužit jako místo k odkládání steliva a krmiva.
Akvárium – mladý začínající akvarista vydrží před akváriem sedět třeba několik hodin a pozorovat život uvnitř se zaujetím. Nevěříte? Vyzkoušejte.
Pracovní koutek – dílnička – dětský pokoj lze pojmout nejrůznějším způsobem, a pokud vaše ratolesti rády vyřezávají ze dřeva nebo vystřihují a modelují výrobky z papíru, může prostor pod lůžkem posloužit tímto způsobem.
Modelovací prostředí – většina dětí miluje kreativní způsob zábavy, ať jsou to nejrůznější tematicky zaměřené stavebnice, modelovací hmota, barevné pastelky, modifikace kinetického písku, anebo domečky pro panenky, autodráhy, stavby jeřábů apod.

4/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
5. 1. 2020 | Posted in: Ekonomika | Komentáře uzavřeny