Nízká bonita – skutečný problém anebo optický klam?

Máte smělé plány a nízké příjmy? Na první pohled se zdá, že jste při žádosti o půjčku předem ztraceni. Ovšem ve skutečnosti to tak špatné být nemusí. Záleží hlavně na tom, kde o půjčku požádáte.
Pokud jde o nabídky úvěrů, tak o ty není na trhu ani ta nejmenší nouze. Pokud jde o úvěry, které můžete získat i s nižším příjmem, tak tady je to o něco horší. Ale ani s nízkou bonitou nemusíte být předem ztraceni.

sloupeček zlatých mincí.jpg

Jestliže je vám jasné, že u vás takové potíže nastanou, uděláte dobře, když se rovnou obrátíte na takového poskytovatele půjček, který je ochotný nižší příjem tolerovat. Jisté je, že ať už se obrátíte kamkoli, tak vám nikdo neposkytne půjčku, aniž by si vaši finanční situaci důkladně neprověřil. Taková je zákonná povinnost každého poskytovatele úvěrů.
Přístupy jednotlivých věřitelů se diametrálně odlišují – v bance postupují podle přísných a nepřizpůsobivých pravidel, bonitu žadatelů posuzují podle předem daných kritérií a teoretických ukazatelů, takže výsledek je vždy o mnoho horší, než ve skutečnosti.
Naopak nebankovní společnosti jsou v tomto ohledu mnohem více flexibilní. Vynikají individuálním přístupem k věci, který vám právě při posuzování bonity přijde vhod. A i když vaše situace nebude růžová, pomohou vám ušít půjčku na míru tak, aby byly obě strany s výslednou podobou úvěru a jeho podmínkami maximálně spokojeny.

čtyři drobné mince.png

Máte potíže s bonitou? Žádejte vstřícnou hypotéku bez příjmu Hypotéka bez registru, kde jinde než v nebankovní společnosti.
Nicméně ani zde nemůžete čekat zázraky. Pokud by bylo jasné, že své dluhy nebudete schopni splácet a své finance nemáte pod kontrolou, půjčku nezískáte ani zde. A je to jen dobře. Neuvážená nabídka by vás mohla dostat do velkých finančních potíží, a ty by poškodily nejen vás, ale také vašeho věřitele. Zodpovědný přístup k věci je proto vždy na místě!

3. 1. 2020 | Posted in: Www | Komentáře uzavřeny