Dokonale čisté zuby


Zbavte svoje zuby nečistot, které jim škodí
Zdravé zuby na sobě nemají povlak zubního plaku, pigmentové skvrny a ani nánosy zubního kamene. Abyste svoje zuby měli dokonale čisté, musíte je pravidelně čistit. I když vám to asi přijde úsměvné, je potřeba je čistit nejen správnými nástroji, ale především správnou technikou. A právě s technikou mají lidé často problém. Tu vám ukáže dentální hygienistka po vyčištění zubů na dentální hygieně. Jestli chcete snížit riziko vzniku kazů, určitě nepodceňujte důležitost čištění zubů, protože špatně čištěné zuby jsou potaženy plakem, a ten vám zuby napne dokáže zničit. Plak je v podstatě kaz, takže jediná možná obrana proti zubním kazům je důsledná hygiena.

zubařské křeslo

Jestli hledáte která dentální hygiena Praha má volná místa, můžete se objednat k nám. Stále přijímáme pacienty jak na čištění zubů, tak na preventivní prohlídky i na zubní zákroky. Naše klinika je moderní, a díky tomu že máme tři pobočky, můžete neobjednat tam, kde je to pro vás nejlepší. Ošetříme i děti, takže je můžete vzít rovnou s sebou, pokud ani ony nemají svého zubního lékaře.

čištění zubů

Jak dentální hygiena probíhá?
Po příchodu se usadíte do křesla kde vám dentální hygienistka řekne co bude dělat. Bezbolestně vám speciálními přístroji vyčistí zuby od všeho, co na nich nemá být. Doporučí vám, jaký kartáček je pro vaše zuby nejlepší, a také vám doporučí vhodnou velikost mezizubních kartáčků, které byste rozhodně neměli zapomínat používat. Mezizubní kartáčky jsou potřeba k vyčištění mezizubních prostor, protože právě v těchto místech se často usazuje zubní plak, a ten způsobuje vznik zubních kazů.
Dentální hygiena je jediný 100% účinný způsob jak se zbavit nečistot na zubech. Odejdete od nás s perfektně čistými zuby, které se budou panu doktorovi snáze kontrolovat. Díky tomu budete mít zase zuby o něco zdravější.

15. 10. 2023 | Posted in: Podnikání | Komentáře uzavřeny