Krásný čas v krásném páru

Častokrát se to na začátku jeví idylicky či až nadpřirozeně, poté přijde hluboká krize a procitnutí a pouze polovina párů se dostane přes legendární třetí rok vztahu, kdy údajně většina krachne, protože se přelijí poháry a další různé věci. Ovšem možná vám se to povedlo. Nebo této krizi chcete předejít, takže už dopředu si chystáte pěkné dárky k výročí.
okvětní lístky uspořádané do srdíčka na bílém pozadí
Samozřejmě, že v páru jsou vždycky dva. Nemusí to být muž a žena, koneckonců láska nezná hranic či pohlaví. Ovšem stejně jako je tomu u Vánoc či narozenin, i dárek k výročí pro muže může být pořádná makačka, hlavně, když nemáte ani nejmenší představu, co by tomu druhému udělalo radost – je to nějaký společný zážitek? Večere nebo třeba let balónem? Možná je to něco materiálního jako kousek oblečení nebo třeba nějaká pěkná voňavka. Možná je to nějaká hloupost, která dotyčnému udělá radost a ostatně vám taky. Možná je to něco, co jde od srdíčka.

Ať už je to, jak je to, vždycky je problém začátek – tedy vůbec si musíte ujasnit, co vlastně očekáváte jako dárek, co chcete vy a co chce váš partner. Například pro vás je jasná odpověď – nový kousek oblečení – protože to, v čem chodí už deset let, vás tak hrozně moc štve. Poté je ale třeba vyslovit onu krásnou větu – není to jenom o vás, musíte se také dívat na to, co chce partner. Vám by se tedy líbil kousek oblečení, on by ho ale přijal pouze proto, aby vám udělal radost a ne scénu na vaše výročí. Takže uvědomění toho, co ten druhý chce nebo čeká, je základ všeho.
to nejlepší vždycky přichází ve dvojici
NO a pak to jde velice jednoduše. Podíváte se na naše webové stránky, vyberete si dárek, který reflektuje vaší představu a tužby partnera a máte to. Lehké jako facka. Jenom ten začátek vždycky skřípe. Ale koneckonců, kdy něco neskřípe, že ano? Přeci jen, překonali jste a překonáte spolu ještě spoustu věcí, tak nenechte, aby se mezi vás dostal nějaký dárek na výročí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
5. 12. 2019 | Posted in: Produkty | Komentáře uzavřeny