Potřebujete peníze navíc?


Když má někdo dost peněz, žije se mu dobře. A když dost peněz nemá, dobře se mu nežije. Všichni víme proč. Kdo je má, může jimi platit, a kdo je solventní, ten má všechno, na co jenom pomyslí.

Ale štěstí nepřeje všem. A když má někdo peněz pomálu nebo mu tyto dokonce nestačí, není to žádné potěšení. To aby se člověk uskromnil třeba i na všem, co se jenom dá postrádat, nebo dokonce postrádal i to nepostradatelné. Do doby, než si zase vydělá peníze, za které by si to mohl pořídit.

sáček s mincemi

Ovšem ne všechny výdaje jde oželet, a ne všechny se také dají odkládat na jindy, až peníze budou. Pokud vůbec budou. A tak se někdy musí sehnat další. Jenže kde? Kde vzít peníze, které člověku nepatří, ale potřeboval by je využívat?

Pokud je dotyčný nechce ukrást, což se nedělá, je tu jenom jedno východisko. Takové peníze si je možné i půjčit. Samozřejmě ale jenom tehdy, když se najde někdo, kdo by takovému člověku půjčil.

Finanční ústavy, které půjčky poskytují, tu naštěstí jsou, je jich dost a i peněz, které tyto mají, je dostatek. Ale je tu potíž v tom, že tyto finanční ústavy ne vždycky půjčí těm, kdo se na ně se žádostí obrátí. Zejména banky si pečlivě vybírají, komu své peníze svěří a komu ne. A schvalovací proces tu nekončí dobře pro ty, kteří mají nedostatky jako nízké příjmy a záznamy v registrech dlužníků.

sklenice s mincemi

Ale lidé si prostě někdy peníze půjčit potřebují. A když jim to nevyjde v bance, musí to zkoušet u nebankovní společnosti. Kde je pro ně naštěstí k dispozici třeba i nebankovní hypotéka https://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/, kterou dostanou klidně i ve velké výši všichni, kdo jsou schopni zaručit se za ni nemovitostí.

U nebankovní hypotéky se půjčuje rychle a vcelku výhodně i sedmdesát procent hodnoty nemovitosti, která je tu dána do zástavy, splácet se dá i po dlouhou řadu let, a tím je právě tato hypotéka pro mnohé lidi nenahraditelná.

15. 12. 2023 | Komentáře uzavřeny