Čáry a máry jsou vítány

Děti milují oslavy a vůbec veškeré dětské programy, které se pořádají pro ně. Mají rády soutěže, tance, divadélka, zkrátka všechno, co je nějakým způsobem zaujme a zároveň obohatí. Poměřit si síly se svými kamarády a dotáhnout svůj boj do vítězství je snad touhou všech, ale ne všichni mohou vyhrát. Pak je nejedno dětské srdíčko zklamáno z prohry. Nic méně k životu to zkrátka patří, ten se zajisté nebude skládat ze samých výher a šťastných dnů. Pak je třeba na takové oslavě nenechat přemoci soupeřnou atmosféru, ale naopak ji proložit něčím, co děti zaujme a dokonce se zapojí všichni, aniž by nějakým způsobem mezi s sebou soupeřily. V tom nám mohou pomoci čáry a magie. Tak my sami se do nich raději pouštět nebudeme, ale pozveme si na to kouzelníka.

kouzelník s králíkem

Kouzelník přišel mezi nás

V dnešní době již není žádný problém oslovit agenturu, případně rovnou kouzelníka, se kterými si dohodneme termín pořádání akce a pozveme je na dané místo. To samozřejmě platí jak pro rodinné oslavy, tak pro veřejné akce ve škole nebo mateřské školce. Kouzelník pro děti připraví program, který bude odpovídat jejich věkové kategorii a navíc jim poodhalí i některé kouzlo, které pak mohou předvést svým rodičům nebo kamarádům. Magie a takové tajemno se objevuje v pohádkách a není jim cizí, ale potkat se na živo se samotným kouzelníkem, to je tedy pecka. Samozřejmě ten náš čaroděj bude hodný a laskavý, ale jestli někdo bude zlobit, tak i kouzlo zmizení dokáže uplatnit. Vzhledem k tomu, že by se pak musel o drobečka starat, nemusí vzniknout žádné obavy, potomka vždy raději vrátí zpět.
trik s balonkem

Kouzla a čáry nekončí

Je pravdou, že existuje mnoho triků, na které se dá dívat, ale v případě dětského publika to bude chtít ještě nějakou praktickou činnost pro všechny. Jak jinak je zapojit do děje, než jim dát úkol a to například z nafukovacího balónku vytvořit zvířátko. To pak čas s takovým hravým kouzelníkem uteče jako voda, ale zanechá skutečně zážitek a ten je daleko víc, než si jen můžeme pomyslet.

7. 11. 2018 | Posted in: Technika | Komentáře uzavřeny