Do každého pokoje

Vybavení do bytu nebo do kanceláře nevybíráme pouze podle jeho užitečnosti, ale většina lidí klade velkou zřetel i na vizuální stránku. Díky tomu jsou naše obydlí i pracoviště zařízena nejen prakticky, ale i ve většině případů i dekorativně. Pokud navíc patříte k jedincům, kteří musí mít doma sladěný každý detail, určitě vás nepřekvapí, že mezi dekorativní doplňky se dnes mohou řadit i vypínače a zásuvky. Samozřejmě, že ne ty klasické bílé nebo hnědé. Na českém trhu existují celá řada mnohem zajímavějších elektroinstalačních prvků, které vás dokáží svým vzhledem příjemně překvapit.
experiment s mrkví
Výrobcům vypínačů a zásuvek konečně došlo, že tyto prvky mohou vypadat daleko více k světu, než tomu bylo do té doby. Dnes se naopak v designu předhánějí, což je pro všechny dobrá zpráva, jelikož výběr je tím pádem daleko bohatší. Pořídit si tak můžete domů elektroinstalační prvky, které budou dokonale ladit se zbytkem interiéru a nebudou naopak působit nepatřičně. Zásuvky i vypínače jsou v současnosti k dispozici v nepřeberném množství barevných i tvarových variací. Můžete jimi vybavit jak rustikální chatku, tak i futuristicky vyhlížející kancelář. Stačí si jen vybrat takové typy, které budou do daného prostředí skvěle pasovat.
slunce, voda a žárovka

Prodlužovačky

Ve většině domácností se využívají i prodlužovací kabely, které se lidově nazývají prodlužovačky. I na jejich vzhledu řada výrobců zapracovala, a tudíž si již můžete pořídit i velice vkusně vypadající kousky, u kterých nevadí, že trochu vyčnívají. Prodlužovačky jsou nezbytné všude tam, kde chybí dostatečné množství zásuvek. Kdo má počítač nebo domácí kino, ten ví, že bez prodlužovacího kabelu se obejít nedá. Často jde ale cizorodý prvek, který chce každý před zraky svými i svých návštěv skrýt. S designově zajímavými prodlužovačkami to ale není potřeba. Jsou mnohem stylovější než starší typy.

29. 11. 2018 | Posted in: Kultura | Komentáře uzavřeny