Plastové zip sáčky provází náš život již déle než půl století

Umíte si svůj život bez plastových pytlíků představit. Pravděpodobně ne, museli bychom pracně hledat náhradu něčím jiným, a to velice obtížně. Usnadní nám život, i když se o nich říká, že nejsou příliš ekologické, přitom papírové tašky na tom nejsou o mnoho lépe.

sáčky

Mobil nebo tablet v koupelně – také patříte k těm lidem, co očekávají důležitý hovor a nehodlají kvůli němu zanedbat svou hygienu? K Murphyho zákonům patří, že právě ten nejdůležitější telefonát se uskuteční v tom nejméně vhodném okamžiku. Jestliže máte telefon nebo tablet uzavřený v kvalitním zip sáčku https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack, můžete se s klidem sprchovat a hovor přijmout i ve vaně.

Dětské stavebnice – Máte-li doma tvořivé ratolesti, co si nejraději hrají se stavebnicemi, jistě dobře víte, že se občas nějaký ten dílek někam zatoulá. Zvláště malé drobnosti, jako jsou šroubky a matičky nebo drobné elektrotechnické komponenty. Krabičky jsou příliš neskladné a na roztřídění jednotlivých dílků byste jich spotřebovali příliš mnoho.

Luštěniny a obiloviny – Jestliže jste konzumenty luštěnin, anebo pravidelně necháváte klíčit nejrůznější semínka, jistě uvítáte pomoc tímto znamenitým vynálezem. V otevřeném mikrotenovém pytlíku se vám po pádu na zem jeho obsah rozsype a pokud byste na něm udělali uzel, tak ten zas budete pokaždé pracně rozmotávat. Plastové zdrhovadlo vám tyto starosti ušetří.

Textilní a obuvnická galanterie – švadlenky je ocení, zvláště tam, kde se šije pravidelně, a kde se využívá nejrůznějších druhů patentek, knoflíků, sponek apod. Podobně jako u jiných drobných předmětů tu platí, že podstatná je úspora místa, každý druh knoflíků v jiné přihrádce krabičky vyžaduje spoustu místa, zatímco obyčejné sáčky nikoli.

pytle

Štětec od barvy – tento trik je poměrně rozšířený. Štětec od barvy, zvláště syntetické, vložíte do sáčku, ten ponoříte do vody a vytlačíte z něj vzduch. Ve vakuu vydrží do druhého dne, aniž byste museli kvůli tomuto přerušení práce plýtvat ředidlem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
29. 11. 2018 | Posted in: Kultura | Komentáře uzavřeny