Hubnout se dá bez bolesti, především přirozeně


Jestli je naší touhou zhubnout co nejrychleji, protože většinu věcí chceme mít hned, tak tady bude problém. Tady nefunguje změna, na podnět chci a hned a nejlépe přes noc. Tady to bude vyžadovat nějaký proces, kterým musíme projít. Jde prakticky o změnu celkového životního stylu a to nejen v jídelníčku, ale ve zvycích, v myšlení, v chování a dalších možnostech, které nepříznivě ovlivňují náš život. Je pravdou, že si můžeme vzít na pomoc řadu osvědčených preparátů, které nám pomohou stav váhy rychleji upravit, ale nelze jimi nahradit stravu. Na výběr je dostatek produktů, například má dostačující nabídku podle indexu BMI, tudíž každý si může najít společníka pro hubnutí, který ví jak na to. Poté se hubnutí odehrává v souladu s naším tělem a celkovými podmínkami.

léky

Nejde všechno hned

Je dobré se smířit s tím, že pokud chceme, aby nám váha po skončení dietního programu nekolísala nebo opět nevylétla nahoru, že to bude delší proces, než bychom možná i chtěli. Velká a komplexní změna našich návyků si vyžaduje větší pozornost jednotlivých částí. Co ale nejvíce budeme potřebovat je řádná dávka trpělivosti, která bude podepřena správnou motivací. Správně hubnout neznamená 10 kg shodit během jednoho týdne, to ani není zdravé pro samotný organismus. Správné hubnutí by mělo být v rozmezí 0,5 – 1 kg za týden. Dalším dobrým tahem je správně sestavený jídelníček, který poskytne tělu všechno, co bude potřebovat pro správný chod. Pokud nejsme schopni nebo ani nevíme jak na to, není problém oslovit výživové poradce, kteří sestaví vše na míru podle našich hodnot. Pak se dá hubnutí zaznamenat jako velmi úspěšné.

váha

Zápisky se hodí

Někdo si zapisuje složení jídelníčku do kalorických tabulek, které mu pomáhají mít přehled o sestavě kompletní stravy během dne. Čísla vždycky budou hovořit za vše. Zde je navíc graf znázorněný barvami, tudíž je hned jasné, že červená je sice hezká na pohled, ale výstražná v redukčním plánu. Nicméně všechno se člověk může naučit a s podporou ověřených produktů na hubnutí to půjde snadněji a hlavně výsledky se zaručeně dostaví.

25. 1. 2019 | Posted in: Kultura | Komentáře uzavřeny