Jak z vašeho balkonu vybudovat bar

https://polar.cz/zpravy/novojicinsko/novy-jicin/11000010904/oprava-mostu-ve-frenstate-p-r-se-protahne t=UTF-8″>

Spousta lidí má doma velký a prostorný balkon, který nechává bez užitku. Přitom je nepřeberné množství možností, jak tento prostor využít. Některé nápady můžete najít na internetu, jiné v učebnicích architektury. Způsobů, jak venkovní balkon přebudovat je nepřeberné množství, jsou originální a fantazii se meze nekladou.

Jedním takovým originálním nápadem, je vybudování z vaší terasy venkovní bar. Ten vám bude obzvláště skvěle sloužit, pokud se rádi setkáváte se svými přáteli nebo často hostíte rodinné oslavy. Bar si jistě všichni rychle zamilují a budou se k vám rádi vracet.Noční balkon

Každý vášnivý hostitel hledá neustále nové způsoby, jak své přátele zaujmout. Léto je to pravé období k pořádání akcí ve vašem domě, či bytě, a když už je hezky a teplo, proč být zavřeni doma. Terasa uzpůsobená jako bar skvěle protáhne váš obytný prostor a dodá vašemu bydlení nový rozměr. Hosté se tak budou moci volně pohybovat mezi obývacím pokojem a venkovním barem, který poskytne výhled do zahrady nebo okolí.

Je-li váš balkon již zastaralý, existuje mnoho rychlých způsobů, jak mu dodat nový život. Pro úpravu podlahy můžete využít terasová prkna , která jsou velmi jednoduchá pro instalaci a zároveň nově vznikající prostor zútulní v několika jednoduchých krocích. Barva prken se dá sladit s dalším vybavením, s nábytkem či pergolou. Dominantou bude samozřejmě samotný bar, u kterého se budou vaši hosté scházet. Proto při jeho výběru dbejte jak na estetiku, tak i na funkčnost.Terasa jako místo zábavy

Nakonec celý venkovní prostor vybavte venkovními lampami, svíčkami či lampionky. Vhodné osvětlení dodá prostoru magický nádech. Důležité jsou i rostliny, které vdechnou verandě život. Vyberte takové, které jsou stále zelené a snadno se udržují. Výborné jsou například tu je v květináčích či zakrslé jehličnany. Do menších květináčů můžete použít například skalničky nebo sukulenty.

6. 9. 2019 | Posted in: Produkty | Komentáře uzavřeny