Uložte všechny věci do jedné vestavěné skříně

Na jednu stranu je skvělé, že se v dnešní době máme tak dobře, na druhou stranu se s naší hojností pojí jistá úskalí. Třeba taková, že má každý z nás doma tolik věcí, že už je prostě nemá kam dávat. Jistě to znáte i vy – vyrazíte do města a narazíte na úžasný výprodej – zkrátka tam ty věci za tak výhodnou cenu nemůžete nechat a musíte si stůj co stůj něco odnést domů, i když to zrovna nepotřebujete.
A když se podobná situace zopakuje několikrát do roka, tak musíte nutně dojít k výsledku, že máte byt nacpaný oblečením, spotřebiči, různými dekoracemi a dalšími nezbytnostmi, které už prostě není kam dát. Tím spíše, když některé z nich potřebujete jen několikrát do roka, a jiné vůbec ne.bílé vestavěné skříně, zrcadlo.jpg

Máte moc věcí – co s tím?

Jestliže váš byt také přetéká věcmi, tak nejjednodušší je, když je roztřídíte na ty, které vám dobře slouží a na ty, které prakticky nepotřebujete, a těch se zbavíte. Ať už tak, že je někomu darujete, prodáte je, anebo vyhodíte. To je nejjistější způsob, jak si doma opět udělat místo.
Problém je, pokud nedokážete nic vyhodit, a stále nosíte domů další a další věci. Ti, kterým se to stává, řeší situaci tak, že si koupí novou skříň, a jakmile je plná, tak koupí další. Jenže po čase už se jim do bytu nevejdou ani nové věci, ani nový nábytek. A v přeplněném prostoru už se nedá hýbat.obývací stěna, televize.jpg

Nahraďte zbytečný nábytek chytrými kousky

K nákupu nábytku je dobré přistupovat s rozmyslem. Nahradit prostor přeplněný věcmi prostorem přeplněným nábytkem k ničemu nevede. Mnohem lepší je, pořídit si jen jednu nebo dvě velké skříně, které vám poskytnou tolik úložného prostoru, že do nich hravě schováte vše, co je potřeba, a ještě vám nějaké místo zbude.
Přesně takové jsou vestavěné skříně STEN, které si necháte zhotovit na míru. Stačí vybrat to pravé místo, pro které je necháte udělat, a můžete tak rázem vyřešit všechny potíže, které vás tíží.

9. 9. 2019 | Posted in: Produkty | Komentáře uzavřeny