Jak získat semena

Pokud jsme se rozhodli pro vlastní pěstování konopí, tak to bude vyžadovat určitá pravidla. Ale zřejmě nás k tomu nevedou důvody kvůli výrobě drogy a její následné distribuci. Každý si plně uvědomuje, že toto je trestný čin. Většinou jsou to zdravotní problémy, kdy už nevíme, co by nám zabralo na náš problém. Na internetu se dá nalézt skutečně mnoho semenných bank, které jsou zaměřené na šlechtění odrůd a produkci semen. Samozřejmě, že každá společnost bude pak nabízet desítky jiných kultivarů. Každá semenná banka pak může mít i jinou specializaci, pak je otázka jak se v tom pořádně vyznat.

sazenice

Konopí je velmi citlivé

Jakékoliv změny mohou rostlinku ovlivnit a také poškodit. Dříve, než se rozhodneme, jaký druh vlastně budeme chtít zakoupit, tak bude dobré si zjistit, jaké léčebné vlastnosti hledáme. Pak je dobré si o semenu zjistit všechny dostupné informace o jeho pěstování a kolik vlastně budeme mít času na celý proces, od setby, až po sklizeň. Mezi kvalitní semennou banku se řadí Dinafem seed, která má skutečně širokou nabídku. Výběr nabízí například , nejen podle potřeby, ale i podle možností kusů. Mimochodem vlastnit semena jako taková není ani přestupek a ani trestní čin, takže klidně si lze zakoupit i více druhů. S jeho pěstováním je to pak podstatně horší.

konopí

Tady si vybereme skutečně každý

Když chceme mít skutečnou kvalitu a je jedno v jaké oblasti, tak vždy jdeme za odborníkem nebo mistrem v oboru. Španělská seedbanka tvrdě pracovala na svých odrůdách, aby lidem přinesla lék na jejich trable. A to se jí skutečně povedlo a nyní patří k jedné z nejrozšířenějších bank. Její specializací jsou feminizované a samonakvétací kmeny, které mají skutečně dostatečné množství léčivých vlastností. V domácích pěstírnách je lze pěstovat po celý rok, jelikož růst se podporuje světelným režimem. Nicméně i toto pěstování vyžaduje docela nákladnou investici a dodržování pravidel.

8. 1. 2019 | Posted in: Kultura | Komentáře uzavřeny