Skladový program

Děsíte se dne v roce, kdy je potřeba udělat inventuru? Nesnášíte tento proces, který ale musí být, je všude zmatek a nepořádek a vládne anarchie? Tomu je konec, protože díky takovému programu dáte reorganizaci sbohem a všechno bude organizované a v klidu. Díky skladovému programu budete moci organizovat a vést jeho chod, a to velice snadným způsobem. Budete moci evidovat všechny regály, které mají svoji maximální a minimální hodnotu množství, které do nich můžete dát. Také budete evidovat dostupnost zboží, pokud máte obchod, tak je tohle podstatné, abyste mohli klientovi říct, jestli to máte na skladě nebo ne a jaká je dostupnost produktu, který klient chce zakoupit. Tohle všechno vám musí zaručeně pomoci, protože je to jednoduchý program, který snadno můžete ovládat a všechno je naprosto jednoduché. Všechno bude organizované dle místa výrobku, také tiskové ceny a by bylo všechno přehledné, protože přehlednost právě v takovém prostoru je podstatná a bez toho by byl jenom chaos.

sklady

Správa setů a kusovníků
Tuhle funkci jistě oceníte, protože si dokážete sami představit, jak je to bez programu složité. Je to důležité v rezervačním systému, díky kterému se zboží ze skladu odepíše, na základě rezervace všechno bude sedět. Také využijete jistě funkce dostupnosti materiálu.

Mobilní sběr všech dat
Tohle oceníte zejména při inventuře, protože data budou ihned odeslána a vy uvidíte konkrétní stav a aktuálnost skladu.

hala

Co zahrnují sériová čísla

  • Evidujeme pořízení, datum vyřazení, nejrůznější opravy, reklamace a další důvody
  • Vyhledávání můžete seřadit dle čísla nebo popisu zboží, sériových čísel atd.

Myslete na to, že si zrychlíte celý chod firmy, všechno bude ucelené, bude to mít logistiku, což je také hodně důležité a všechna data budou aktuálně posbíraná a nestanou se zbytečné problémy.

26. 12. 2018 | Posted in: Kultura | Komentáře uzavřeny