Nebankovní hypotéky pro každého

Každý si občas potřebuje půjčit peníze. Chcete začít stavět a nemáte na prvopočáteční náklady? V bance vám neposkytli úvěr na pozemek? Nevíte, kde vzít základní peníze, abyste mohli něčím ručit? Nemáte nic našetřené a je pro vás tudíž problém získat úvěr v bance? Nechtějí vám jej poskytnout z jiných důvodů? Dostali jste se do finančních problémů a máte dluhy? Nebo jste kvůli nějaké hloupé či nešťastné události zapsáni v registrech dlužníků, proto vám banky nepůjčí? Máte nízký příjem, ale přesto víte, že byste dokázali splácet, ale v bance už jim to v tabulkách nevychází a nechtějí vám půjčit? Nízký příjem, špatná bonita, vysoký věk, ale také záznam v registru dlužníků to všechno může znamenat, že v běžné bance úvěr nezískáte. V dnešní době je to těžké také se stavbou domu, musíte mít své vlastní finance k tomu, abyste je prokázali a mohli vůbec začít. Naštěstí u nás takovéto problémy vůbec řešit nebudete.

peněženka

Nebankovní hypotéka je vhodná pro každého, kdo si o ni požádá a řeší všechny situace. Nemusíte mít ani čistý registr dlužníků. Záznamy se dají tolerovat, takže se nemusíte obávat, říct nám, v jaké jste doopravdy situaci.

Svěřte se do rukou profesionálů

Soukromé společnosti často také označovány jako nebankovní, odkud vzniká právě název jejich produktů, mají v dnešní době spoustu výhod, o kterých se běžně nikde nedoslechnete, protože jsou stále válcovány bankovními společnostmi, jejichž produkty si konkurují mezi sebou. Nemá tedy cenu se plést na jejich území, a tak jsme si vytvořili vlastní. Jaké tedy produkty poskytujeme? Jedná se o podnikatelské úvěry a také o spotřebitelské úvěry.
Spotřebitelské úvěry jsou vhodné pro všechny občany. Můžete s nimi hradit cokoliv, co vás napadne.

zůstatek

Jaké jsou výhody tohoto produktu?

  1. Dlouhá doba splatnosti – až 30 let.
  2. Nízká splátka – nízká úroková sazba.
  3. Tolerance záznamů v registrech dlužníků bankovního i nebankovního typu.
  4. Nevadí nízký příjem ani špatná bonita.
  5. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí.

8. 1. 2020 | Posted in: Www | Komentáře uzavřeny