Není článek jako článek

Dá se předpokládat, že nejste-li dnes na internetu úplně poprvé, narazili jste zde už na celou řadu nejrůznějších textů. Některé jste otevřeli a určitě také přečetli. A pak jste si z nich odnesli určité poznatky. Z nichž se některé týkaly obsahu sdělení a některé nejednou i úrovně oněch textů samotných. Protože to je něco, co ke článkům vždy neodmyslitelně patřilo, a to bez ohledu na to, zda se tyto nacházely na monitoru nebo na papíře.píšící žena.jpg
Každý text má zkrátka svůj určitý obsah a také formu a podobu. Čímž se tu více a tu méně liší od ostatních sobě podobných i zcela nepodobných písemných projevů.
A schválně. Líbily se vám všechny texty, jež jste na internetu kdy nalezli, stejně?
Troufám si tvrdit, že nikoliv. Některé se vám možná zalíbily už na první pohled, některé vám připadaly přímo skvělé, jiné byly fajn, ale žádný zázrak, nu a určitě se našly i takové, jejichž čtení byla učiněná ztráta času. Případně jež jste ani nedočetli do konce, jak hrozné byly.
Je tomu zkrátka tak. A má to jednoduchý důvod. Někdo je prostě v záležitostech souvisejících s psaním článků zdatnější a někdo naopak.
Pokud člověk psát umí, a tím nemyslím ani zdaleka jenom znalost písmen a schopnost nalézt je na klávesnici, jsou jeho výtvory víceméně kvalitní a za přečtení stojící. https://www.ravak.cz/cz/volne-stojici-vany A naopak.starý psací stroj.jpg
A co si má počít ten, kdo na svou internetovou stránku něco napsat potřebuje, ale ono napsání je zkrátka nad jeho schopnosti a síly? Tento si může pochopitelně dělat ostudu svými nevalnými výtvory, ale také nemusí. Protože se klidně může obrátit i na copywritery, kteří napíšou takové texty, PR články https://www.seolight.cz/revolucni-pr-clanky nevyjímaje, za něj. A je nasnadě, že se bude v takovém případě jednat o naprosto dokonalé texty, bez ohledu na to, o čem budou.
Takovéto reklamní texty nikomu ostudu neudělají. A pokud jsou umístěny na kvalitních webech, splní dokonale svůj účel. Což je u nich to nejdůležitější.

25. 7. 2019 | Posted in: Podnikání | Komentáře uzavřeny