Co s dětmi, když je venku sychravo?

Prší nebo sněží a vy si zoufáte, protože doma sedět nechcete ale zároveň ven se na dlouhou procházku jít také nedá? Naštěstí máte spoustu báječných možností, jak děti zabavit, poučit a možná se naučit něco nového.červené holínky louže

Jednou možností je schovat potomky pod dětské deštníky s auty od Chytré lišky a vyrazit ven, anebo zvolit zábavu mimo domov, a přitom pod střechou. A díky bohu za to, že takových možností v Čechách máte nespočet, a to ve všech krajích a ve všech trochu větších městech.

Pro milovníky techniky

Vzdělávací program pro fanoušky aut, motorek či letadel není těžké najít prakticky kdekoli. Pokud chcete zvolit ten nejtěžší kalibr, navštivte Prahu a Národní technické muzeum, kde se snadno spoustu nového naučí nejen ratolesti, ale i většina dospělých. Možná ještě více zábavy si užijete v Techmania Science Center v Plzni. Tam ovšem očekávejte neustále přeplněné prostory.

Skládám, skládáš, skládáme

Převážně kluci, ale i spousta holek si zaručeně užije výlet do některého z muzeí lega, anebo do trochu netradičního Muzea stavebnice Merkur v Polici nad Metují. Zde si můžete nejen prohlédnout mnoho nádherných a neuvěřitelných staveb z pradědečka lega, ale také si něco postavit. V případě lega najdete jedno muzeum v Praze, další v Táboře.

Vodní zábava po celý rok

Další možností, kterou máte celoročně je samozřejmě bazén. Snad v každém větším městě jeden krytý najdete, tak můžete popadnout plavky a vyrazit. Chcete-li něco lepšího než jen pár skokanských můstků, tak vyrazte do aquaparku v Čestlicích, kde najdete bazény, sauny, SPA, fitness a úžasné tobogány, které si užijí malí i velcí.
v

Sladká tečka na závěr

Hledáte netradiční zábavu, při které porušíte dietu a potěšíte děti? Pro jeden den jim povolte vše sladké a jeďte ochutnat čokoládu a marcipán do Tábora. Muzeum v historickém centru slibuje náhled do výroby jak čokolády, tak marcipánu a samozřejmě tam obojí můžete v hojném množství ochutnat.

3. 8. 2019 | Posted in: Produkty | Komentáře uzavřeny