Problém se zamotanými kabely od mobilů má jedno snadné řešení

Jedete na dovolenou a potřebujete sbalit co nejvíce věcí do jednoho malého kufru, a zároveň vám velmi záleží na tom, aby nebyl příliš těžký? Pak vás jistě nepotěší, když si do něj budete muset přihodit několik zamotaných kabelů s nabíječkami svých mobilních telefonů.
Máte rádi útulný a uklizený byt? Určitě vás proto zlobí, když se v něm neustále musíte dívat na nějaké hloupé zamotané šňůry od nabíječek, kterých se prostě nezbavíte.

nabíjení

Spěcháte často do práce a potřebujete mít vždy po ruce plně nabitý mobilní telefon? Pak se možná i vám stává, že zrovna, když máte nejméně času, tak musíte zuřivě rozplétat dráty od mobilních telefonů.
To všechno jsou velice nemilé věci, které byste ovšem klidně mohli hodit za hlavu a jednou provždy na ně zapomenout.

Stačí jedno chytré řešení v podobě univerzálního usb kabelu k telefonu, který má k dispozici několik vyměnitelných koncovek, takže mezi nimi najdete všechny potřebné k vašim mobilům .

Na výběr máte z několika typů konektorů USB-C, Micro USB a 8pin. Ty jsou ke kabelu připojitelné na základě magnetismu, který se stará o to, aby koncovky vždy pevně držely na svých místech. Šňůra je opletená nylonem, takže se nemusíte obávat jejího zlámání, a navíc tak dobře vypadá. Koncovky mají integrovanou LED diodu, která signalizuje, zda nabíjení v pořádku probíhá. Zkrátka, s takovým malým chytrým zařízením bude váš život jednodušší, protože budete moci jednou provždy zapomenout na výše zmíněné problémy.

nabíjecí kabely

Na dovolenou se tak už vždy pohodlně sbalíte a zbyde vám kousek místa navíc díky nepotřebným kabelům, které už v kufru nebudou.
Váš byt bude útulný a uklizený, neboť se nikde nebudou povalovat zamotaná klubka nevzhledných šňůr.
Už nikdy nebudete muset zoufale a rychle rozmotávat propletence všech nabíječek, protože k nabití veškerých vašich mobilních přístrojů vám hravě poslouží jedna jediná.

4. 8. 2018 | Posted in: Kultura | Komentáře uzavřeny