Reklamní propagace snadno

Sháníte firmu, která by vám pomohla s reklamními výrobky? Potřebujete, aby se logo vaší firmy dostalo do podvědomí ostatních lidí. Máme pro Vás skvělou příležitost, jak toho docílit. Textil s reklamním potiskem. Můžete si nechat vyrobit trička, polokošile, mikiny, čepice, legíny, tašky, fleec vesty a mikiny a froté ručníky. Z výrobků je toho hodně a stačí si jen vybrat, co by se vám hodilo jako reklamní upoutávka.  Reklamní věci jsou vhodné dárky pro dodavatele, jako poděkování za spolupráci. Firma nabízí tři druhy potisku.už žádné igelitové tašky

  • První možností je sítotisk. Spočívá v protlačení barvy přes šablonu na textilní materiál. Při menších vzorech se používají ruční potisky. Při větších obrazcích se tisk provádí strojově. Kvalita je velmi dobrá a textil můžeme prát v pračce na čtyřicet stupňů.
  • Druhý máme transferový tisk. Tento tisk slouží k potisku materiálu, který nelze tisknout rovnou. Má stejný princip jako sítotisk. Nejprve se barva přenese na šablonový papír, který se překryje lepidlem. Pak už stačí jen přiložit na textil a přežehlit.
  • Poslední možností je digitální tisk. Tato metoda je vhodná pro větší množství objednávek a rychlejší realizaci. Je dražší než sítotisk, ale kvalitnější.  Technologie spočívá v nanášení speciálních inkoustů japonskou metodou.  Metoda je odolná vůči praní do čtyřiceti stupňů.
  • Další metodou je výšivka. Tady se už nejedná o tisk.  Výšivka se provádí přímo nebo se vyšije na látku a pak se na textil připevní. Předloha musí být dostatečně kvalitní.

 bavlněná taška
Neváhejte a k propagaci využijte reklamní textil Promotextile. Logo nemusíte mít přes celé výrobky, stačí i něco decentního. Není dáno, že musí být logo přes celé tričko. Sami si můžete zvolit velikost i námět loga. Kde má být přesně umístěné. S touto propagací si Vaší značky všimne každý. Při běžném nákupu, kdy místo igelitových tašek použijete reklamní tašku s logem firmy. Už jen to, že šetříte životní prostředí a místo igelitové tašky použijete bavlněnou tašku. Určitě z toho budete mít radost.

3.5/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
7. 10. 2019 | Posted in: Produkty | Komentáře uzavřeny