Reklamní propagace snadno

Sháníte firmu, která by vám pomohla s reklamními výrobky? Potřebujete, aby se logo vaší firmy dostalo do podvědomí ostatních lidí. Máme pro Vás skvělou příležitost, jak toho docílit. Textil s reklamním potiskem. Můžete si nechat vyrobit trička, polokošile, mikiny, čepice, legíny, tašky, fleec vesty a mikiny a froté ručníky. Z výrobků je toho hodně a stačí si jen vybrat, co by se vám hodilo jako reklamní upoutávka. Reklamní věci jsou vhodné dárky pro dodavatele, jako poděkování za spolupráci. Firma nabízí tři druhy potisku.už žádné igelitové  <a href=https://www.denik.cz/ekonomika/obchody-uz-nesmi-davat-plastove-tasky-k-nakupu-zdarma-20190102.html tašky“ src=“https://angelix.cz/wp-content/uploads/img_a366431_w1749_t1579005024.jpg“ style=“max-width: 52%; max-height: 52%;“>

  • První možností je sítotisk. Spočívá v protlačení barvy přes šablonu na textilní materiál. Při menších vzorech se používají ruční potisky. Při větších obrazcích se tisk provádí strojově. Kvalita je velmi dobrá a textil můžeme prát v pračce na čtyřicet stupňů.
  • Druhý máme transferový tisk. Tento tisk slouží k potisku materiálu, který nelze tisknout rovnou. Má stejný princip jako sítotisk. Nejprve se barva přenese na šablonový papír, který se překryje lepidlem. Pak už stačí jen přiložit na textil a přežehlit.
  • Poslední možností je digitální tisk. Tato metoda je vhodná pro větší množství objednávek a rychlejší realizaci. Je dražší než sítotisk, ale kvalitnější. Technologie spočívá v nanášení speciálních inkoustů japonskou metodou. Metoda je odolná vůči praní do čtyřiceti stupňů.
  • Další metodou je výšivka. Tady se už nejedná o tisk. Výšivka se provádí přímo nebo se vyšije na látku a pak se na textil připevní. Předloha musí být dostatečně kvalitní.

bavlněná taška
Neváhejte a k propagaci využijte reklamní textil Promotextile. Logo nemusíte mít přes celé výrobky, stačí i něco decentního. Není dáno, že musí být logo přes celé tričko. Sami si můžete zvolit velikost i námět loga. Kde má být přesně umístěné. S touto propagací si Vaší značky všimne každý. Při běžném nákupu, kdy místo igelitových tašek použijete reklamní tašku s logem firmy. Už jen to, že šetříte životní prostředí a místo igelitové tašky použijete bavlněnou tašku. Určitě z toho budete mít radost.

7. 10. 2019 | Posted in: Produkty | Komentáře uzavřeny