Znáte zesilovač AUDIA FLIGHT TWO MK III!

Tento zesilováč pochází z dílem italských konstruktérů. Sama firma Audio Flight, kterou založili Andrea Nardini a Massimiliano Marzi, se specializovala na výrobu zesilovačů a tento model o kterém bude řeč, je možné zařadit do střední třídy.

Tento zesilovač je možné koupit ve dvou barevných provedeních a to v černém a v barvě kovu tvořené hliníkem. Oba barevné typy mají stejnou modrou barvu displeje, který je chráněn organickým sklem a iluminací. Na chladiči, který je žebrovaný můžeme vidět dvacet tranzistorů. Otvory na větrání jsou umístěny v základně přístroje a nad jeho chladiči. Celé chlazení samozřejmě kontroluje elektronická ochrana.

Nevýhodou tohoto zesilovače je že nemá vstup pro sluchátka. Nenajdeme u něj ani korekční předzesilovač, tónové korekce výšek a basů. Rozpětí hlasitosti je od – 90 dB do +10 dB a ovládá se velkým tlačítkem na přední straně přístroje.

Kromě jednoho velkého tlačítka, kterým se ovládá hlasitost, se zde nachází dalších šest menších tlačítek v řadě vedle sebe, která jsou mírně zabořená. Slouží k následujícím funkcím – volič jednoho z pěti vstupů, nastavení vstupů, umlčení zesilovače na kratší dobu, vypínač a aktivace při poslechu, když se nahrává. V zadní části je symetrický vstup a převaha konektorových zdířek cinch.

Součástí zesilovače TWO MK III je také dálkový ovladač, takže vše můžeme obsloužit na dálku. Tělo ovladače tvoří hliník, který přidává jeho vzhledu na atraktivitě. Myslelo se i na připojení komponentů firmy, zásuvky pro síťový kabel, kolébkový síťový vypínač a napájecí kabel.

Hmotnost zesilovače je 19 kilogramů a jeho celkové harmonické zkreslení dosahuje hodnot do 0,05 %. Celkové hodnocení při poslechu je dostačující a dává nám pocit nenucené přirozenosti s volností. Aktuální cena modelu je 99 990 Kč a není problém ho v České republice sehnat.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
30. 11. 2016 | Posted in: Dovolená | Komentáře uzavřeny