Potisk lepicích pásek jako reklamní poutač

Zalepit ústa, aby konečně přestal žvanit – tak tohle je jeden ze způsobů využití lepicích pásek. Přiznejte si, že byste toto gesto rádi provedli ve svém životě mnoha lidem, počínaje některými politiky a konče kolegy na pracovišti, nebo dokonce občas i v rodině mezi příbuznými.
Lepicí fólii navinutou na plastový nebo papírový buben lze však využít i jiným efektivním způsobem, i když to zalepení vykřičených úst má také něco do sebe.
odvíječ pásky

Bezhlučné

Speciální lepicí vrstva na bázi vodou ředitelných roztoků by sice na lepení úst nestačila, ale v tichosti dokáže zalepit veškeré papírové spoje, a to naprosto dokonale. V praxi se s těmito materiály setkáváme v balíkových expedicích výroby papíru a také v běžných kancelářských provozech.
zelepená ústa

Barevné PVC

Polyvinylchlorid (PVC) je nesmírně pevný a houževnatý plast. Jestliže z něj vytvoříme tenkou fólii, můžeme s ní lepit velmi trvanlivé spoje. Jsou ideálním médiem pro barevně rozlišené označování různých ploch, výrobků, balicích materiálů, k výstražnému označování atd.

Vláknové

Ke spojování papírových a plastových balicích materiálů, které jsou podrobeny značnému namáhání, např. zboží na přepravních paletách, jsou určeny tyto široké pásky s integrovaným sklolaminátovým vláknem. Mají vysokou pevnost v tahu a jsou jen minimálně elastické, lze je tedy bez problémů využít k balení objemných a těžkých zásilek.

Krepové

Jejich významnou vlastností je, že na sebe nestrhnou povrch, na něž se lepí. Z tohoto důvodu je využívají malíři pokojů a nebytových prostor, designéři a výtvarníci. Jsou přesto dobře přilnavé na papír, lakované dřevo, kov, plast, zeď, a to jak na hladké, tak i hrubší povrchy.

Univerzální

Jsou to ty nejpoužívanější a nejznámější typy a některé z nich se využívají i pro potisk lepicích pásek. Jejich univerzalita spočívá v tom, že je lze využít kdekoli, na běžné lepení v kancelářích, domácnostech, výrobních provozech, skladových prostorách, na balení zásilek v e-shopech atd. Především internetové obchody využívají této možnosti reklamního potisku na zabaleném zboží, které putuje napříč republikou a tento způsob reklamy je velmi levný a přitom efektivní.

10. 11. 2018 | Posted in: Kultura | Komentáře uzavřeny